Sierżant Bagieta zwolnił się z Policji

Sierżant Bagieta zwolnił się z Policji

Sierżant Bagieta jest popularnym YouTuberem, który do tej pory pełnił służbę w Policji. Wczoraj na kanale twórcy pojawiło się wideo, w którym "Bagieta" poinformował, że zwolnił się z dotychczasowej pracy. 


Jak mówi w najnowszym filmie Sierżant Bagieta, odejście z Policji było planowane już wcześniej, a decyzja spowodowana była licznymi nieporozumieniami, do których doszło jeszcze w czasie służby.

YouTuber poinformował między innymi  o kilku postępowaniach, które dotyczyły przede wszystkim jego działalności w Interenecie. Decyzja o odejściu ze służby została jednak świadomie podjęta przez "Bagietę", o czym więcej opowiedział w tym filmie:Teraz "Bagieta" podzielił się także planami dotyczącymi przyszłości kanału. YouTuber zdradził, że nie zmieni on nazwy kanału, a widzowie mogą spodziewać się teraz więcej treści, w tym przedstawiających "drugą stronę Policji". Oprócz tego, Sierżant Bagieta całkiem niedawno zajął się ratownictwem medycznym. Treści o tej tematyce także możemy wkrótce spodziewać się na kanale twórcy.

 

Co uważacie o decyzji "Bagiety"?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.