Sieć partnerska już nie przeszkodzi - nowy kanał Adama i Taty!

Sieć partnerska już nie przeszkodzi - nowy kanał Adama i Taty!

W ostatni piątek (27.09), pojawił się nowy film od Adama i Taty. Gościnnie wystąpił w nim  JDabrowsky! Panowie mieli do wykonania dość trudne zadanie. Musieli bowiem narysować portret Jasia w niecodziennej pozycji. Jeśli jeszcze nie widzieliście tego filmu, koniecznie go obejrzycie (film na końcu tego artykułu).

Co może dziwić, materiał ten pojawił się na innym, nowym kanale. Kanał ten nie posiada żadnych wcześniejszych filmów, a grafiką różni się od poprzedniego. Pewnie zapytacie, dlaczego Adam wraz z Tatą zdecydowali się na taki krok.  Odpowiedź jest dość prosta i można ją wywnioskować z wcześniejszych wypowiedzi, o których wspominali na poprzednich filmach. Wszystko poszło o ich sieć partnerską. Panowie zdecydowanie wyrażali swoje niezadowolenie z niej i zaznaczali, że owa sieć uniemożliwia im zarabianie na YouTube i przeszkadza w prowadzaniu kanału. Warto również zaznaczyć, że na pytanie czy na poprzedni kanał już nic nie będzie wrzucane, Tata odpowiedział tak:

Do marca na pewno nie, ponieważ "niepoważnego" partnera YT mieliśmy.

Teraz, po zmianie partnera już nic nie powinno stanąć na drodze w rozwijaniu pasji tych panów. Z tego powodu, warto subskrybować nowy kanał by nie ominąć dalszych zmagań z serii Adam vs. Tata jaki i kolejnych ciekawych vlogów. Serdecznie zapraszamy:


avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu