Setny odcinek Overwatcha Izaka

Setny odcinek Overwatcha Izaka

Seria łapania cheaterów w Counter Strike Global Offensive jest z pewnością znana wszystkim widzom Piotra Skowyrskiego  i nie tylko. Twórca miał co prawda dość długą przerwę w narywaniu tego typu materiałów, czym mocno nastraszył fanów Overwatcha w jego wykonaniu, ale jakiś czas temu filmy powróciły i znowu wspólnie z Piotrem mamy okazję rozpozawać i zgłaszać graczy ułatwiających sobie grę za pomocą wallhacka czy aimbota. Setny odcinek Overwatcha Izaka był zapowiadany już od dłuższego czasu, a wczoraj mogliśmy w końcu przekonać się, czym twórca postanowił nas z tej okazji zaskoczyć.


Pomysłów na setny odcinek Overwatcha Izaka było co niemiara. Przecież tak okrągła liczba odcinków popularnej serii nie mogła przejść bez echa. Piotr Skowyrski podczas wcześniejszych materiałów wielokrotnie prosił widzów o wykazanie się swoją inwencją twórczą i podrzucenie mu idealnej koncepcji na ten specjalny film. Wiele osób bardzo chciało, aby setny odcinek Overwatcha Izaka poprowadziła sama Paulinka lub twórcy podczas nagrań towarzyszył Rojo, co bardzo aktywnie umieszczali w komentarzach pod filmami. Ostatecznie stanęło jednak na innym założeniu. Znany nam wszystkim Detektyw Izak wystąpił w materiale sam, ale za to obejrzał aż 3 dema, gdzie ostatnio mieliśmy okazję oglądać tylko 2, a ostatecznego werdyktu twórca nie chciał wydawać samodzielnie… Zobaczcie to sami!Wyjątkowo, w opisie pod wyżej przedstawioną produkcją widzowie mogę zadecydować, czy według nich przypuszczenia Izaka względem oglądanych na overwatchu graczy były słuszne i czy ich zriportowanie było słuszne, czy też nie. Piotr obiecał także, że dokładnie przeanalizuje wyniki wszystkich trzech ankiet i poruszy ten temat w jednym z najbliższych materiałów. Według twórcy w setnym odcinku serii udało mu się złapać dwóch haxów grających z uruchomiony trybem Vision Assistance, a ostatni podejrzany został oczyszczony z zarzutów.  Widzowie już wyrażają swoje opnie, które na ten moment prezentują się następująco:

screenshot-2016-10-17-18-57-19screenshot-2016-10-17-18-58-10screenshot-2016-10-17-18-58-45

A jak Wam podobał się setny odcinek Overwatcha Izaka? Jesteście zadowoleni z takiego pomysłu? Koniecznie piszcie w komentarzach!