Oto seriale, które skończą się w 2021 roku

Oto seriale, które skończą się w 2021 roku

Wielu z nas pokochało na nowo seriale za sprawą pandemii. Również z jej powodu na kolejne odcinki niektórych z nich będziemy musieli poczekać nieco dłużej. Są też i takie, z którymi w tym roku się pożegnamy.


Dużą popularnością na Netflixie cieszy się produkcja "Wikingowie". Od 3 stycznia można zobaczyć jej ostatnie dziesięć finałowych odcinków szóstego sezonu. Ktoś już po seansie? Podzielcie się opinią, tylko błagamy, bez spoilerów!Jeden z najpopularniejszych seriali obecnie to "Dom z papieru". W 2021 roku poznamy ostateczne losy ekipy złodziei. Bohaterowie produkcji zdobyli grono oddanych fanów i aż ciężko myśleć o pożegnaniu. Liczymy na ciekawe poprowadzenie końcówki serialu i prosimy o nieuśmiercanie ulubionych postaci!Pożegnamy się także prawdopodobnie z "Lucyferem". Grono odbiorców pokochało opowieść o Władcy Piekieł, który zaczyna współpracę z policją. Ponadto zakończy się serial "Atypowy", w którym śledzimy losy chorego na autyzm Sama.

W 2021 zakończyć się mają także takie seriale jak: Better Call Saul, Grace i Frankie, The Expanse, Już nie żyjesz, Supergirl, Nie ma jak w rodzinie, The Kominsky Method, Shameless i Zagubieni w kosmosie.

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.