Serial

Serial "Przyjaciele" powraca!

Kultowy serial "Przyjaciele" już niedługo ponownie zagości na ekrany. Wszystko za sprawą nadchodzącego odcinka specjalnego, nad którym prace właśnie się rozpoczęły.


O tym, że "Przyjaciele" powrócą, mówiło się od co najmniej pół roku. Plotki na ten temat regularnie pojawiały się w sieci, lecz na próżno było szukać oficjalnego ogłoszenia. Na ratunek przyszli członkowie oryginalnej obsady, którzy opublikowali na Instagramie zdjęcie mówiące więcej niż tysiąc słów.

Grafika opatrzona została krótkim opisem "It's happening...", co tylko dolało oliwy do ognia. Możemy więc być pewni, że za pewien czas doczekamy się ponownego spotkania kultowej szóstki. W jakiej formie? 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

It’s happening... ⁣ ⁣ ⁣ @hbomax⁣ @courteneycoxofficial⁣ @lisakudrow⁣ @mleblanc⁣ @mattyperry4⁣ @_schwim_


Post udostępniony przez Jennifer Aniston (@jenniferaniston)


Światło dzienne ujrzy całogodzinny odcinek o charakterze wspominkowym i nieposiadający scenariusza. Zadebiutuje on w bliżej nieokreślonym czasie w serwisie HBO Max. Usługa ta nie jest dostępna jeszcze w Europie.

 

Co sądzicie o powrocie "Przyjaciół"? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.