Świat oczami kobiet w serialu Dziewczyny 3.0!

Świat oczami kobiet w serialu Dziewczyny 3.0!

Dziewczyny 3.0 to nowy internetowy serial skierowany do kobiet i opowiadający o kobietach, a konkretniej przedstawiający historię trzech przyjaciółek. Dziewczyny nie potrafią żyć bez wspólnych spotkań, wspólnych rozmów i wspólnego układania planów na przyszłość. Z nimi poczujecie się swobodnie, uśmiejecie do łez i porozważacie nad ,,poważnymi babskimi problemami". Zobaczcie sami!
Model przyjaźni przedstawiony w serialu Dziewczyny 3.0 niczym nie odbiega od tego co obserwujemy na co dzień. Każdy z nas zna przynajmniej jedną dziewczynę, która bez swoich przyjaciółek nie rusza się o krok i uwielbia spędzać czas z nimi, a właśnie takie są przedstawione w serialu Julia, Zosia i Małgosia. Na pozór trójka zupełnie różnych osobowości, a jednak tak sobie bliskich.W role dziewczyn wcieliły się trzy bardzo utalentowane i profesjonalne aktorki - Barbara Wypych (Zosia), Iza Kała (Julia), Zuzanna Pawlak (Małgosia), znane między innymi z teatru czy telewizji. Każdej z nich do przedstawienia przypadł zupełnie inny typ charakteru. Julia twardo stąpa po ziemi, żyje w ciągłym biegu i łatwo podejmuje decyzje, choć czasem kłopot sprawiają jej najmniejsze błahostki. Zosia z kolei jest prawdziwą duszą towarzystwa, zawsze uśmiechnięta, uwielbia imprezy i podchodzi do życia z ogromnym dystansem, krótko mówiąc woli bawić się życiem niż brać je na poważnie. Małgosia dla odmiany jest idealistką, zafiksowana na ekologię i bycie fit, jej największą wadą jest łatwowierność. Dzięki tej wybuchowej mieszance charakteru dziewczyny nie tylko rozbawiają swoimi rozmowami do łez, ale także radzą nam jak postępować i uczą nas na swoich błędach. Wszystko jest przygotowane w scenerii kanapowej, przy dobrej kawie, a więc można poczuć tą wyraźną luźną atmosferę. Także poza odcinkami aktorki chętnie tworzą dodatkowe poradniki i inne tego typu materiały, które ukazują się na portalu wraz z odcinkami.Pierwszy sezon Dziewczyn 3.0 składa się z 10 odcinków, które są udostępniane w serwisie polki.pl co tydzień w czwartek. Aktualnie na stronie można znaleźć już 4 mniej więcej pięciominutowe epizody, gdyż po raz pierwszy show oficjalnie ukazało się w Internecie 13 kwietnia i do tej pory wszystko pojawiało się regularnie. Od samego początku historia przyjaźni trzech z pozoru zupełnie innych przyjaciółek znalazła sobie wielu sympatyków, a każdy z odcinków był przez ludzi, szczególnie dziewczyny, bardzo chętnie oglądany. Jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda świat okiem trzech zakręconych przyjaciółek sami koniecznie zapoznajcie się z tym serialem!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.