SciFun po roku kończy serię Płaskiej Ziemii!

SciFun po roku kończy serię Płaskiej Ziemii!

Równo rok zajęło twórcy nagranie trzeciej, prawdopodobnie ostatniej, części na temat płaskiej Ziemi. Temat jest niezwykle ważny, o czym świadczą same wyświetlenia - w końcu każdy chce się przekonać, że Ziemia płaska nie jest. 


Koncepcja płaskiej Ziemi wydaje się kompletną abstrakcją, jednak istnieją "płaskoziemcy", jak to nazywa ich SciFun, którzy w taki obraz naszej planety wierzą. Właśnie dla nich nagrał on trzecią część swojej serii, w której w logiczny sposób tłumaczy, dlaczego Ziemia nie może być płaska. Może jednak nie tylko dla nich są jego filmy, bo przy okazji można dowiedzieć się ciekawych faktów o naszej planecie.Poprzednia część poważnej analizy płaskiej Ziemi pojawiła się 11 lutego 2017 roku, a jej następczyni dokładnie rok później, czyli wczoraj. Trzeba przyznać, że długo musieliśmy czekać na dalszą część argumentacji. SciFun jednak na początku materiału żartobliwie tłumaczy, dlaczego tak długo mu z tym zeszło - obwinia masonerię oraz NASA. Na swoim Facebooku pisze także, że były osoby, które cały czas przypominały mu o zaległym filmie:Trzeba pochwalić konsekwencję SciFuna, który ostatecznie spełnił swoją obietnicę oraz sam film, który stoi na bardzo wysokim merytorycznym poziomie.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.