Sandman powróci na Netflixa z drugim sezonem

Sandman powróci na Netflixa z drugim sezonem

Serial Sandman, który miał swoją premierę blisko trzy miesiące temu, powróci na Netflixa. Fani produkcji, którzy nie byli zatem pewnie przyszłości serialu, mogą teraz odetchnąć z ulgą.


O sprawie doniósł jako pierwszy serwis Deadline, który podzielił się informacją o tym, że Netflix zamówił drugi sezon tytułowego serialu. Wkrótce po nagłośnieniu tej wiadomości, Netflix potwierdził pogłoski i podzielił się oficjalną informacją na temat powrotu Sandmana. "Tak, to prawda: Sandman powróci na Netflixa!" - czytamy na profilach społecznościowych giganta.

 Serial oparty na serii komiksów DC Neila Gaimana "Sandman" to historia przygód Króla Snów, która w pierwszym sezonie doczekała się dziesięciu odcinków z udziałem takich aktorów jak Tom Sturridge, Patton Oswalt, Boyd Holbrook czy Vivienne Acheampong. 

Na ten moment nie znamy daty premiery 2. sezonu serialu, ale możemy przypuszczać, że będzie to końcówka 2023 roku, a być może poczekamy nawet do 2024 roku. Czekacie na kontynuację Sandmana?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.