Samsung wypowiedział wojnę Apple!

Samsung wypowiedział wojnę Apple!

Premiera iPhone'a X odbiła się szerokim echem na całym świecie. Użytkownicy oszaleli na jego punkcie, o czym pisaliśmy tutaj. Okazuje się, że Samsung także nie przeszedł obojętnie obok premiery jubileuszowego iPhone'a. W swoim najnowszym filmie reklamowym Samsung pokazuje, co myśli o Apple. 


W reklamie, która trwa dokładnie 1 minutę, Samsung podsumowuje swoje 10 lat i 10 lat Apple na rynku smartfonów. Film opowiada historię pary, która co roku wymieniała swoje smartfony na nowe - główny bohater był wierny aparatom od Apple'a, a jego wybranka wybierała Samsunga. Ostatecznie okazało się, że jeden z producentów telefonów wygrał wojnę. Zobaczcie, jak to dokładnie wygląda:Samsung chce tą reklamą przypomnieć, że jego rozwiązania były bardziej innowacyjne i stosował je wcześniej niż jego największy konkurent. Wodoodporność, bezprzewodowe ładowanie czy złącze 3.5mm jack to kluczowe elementy, które pojawiają się w tym filmie i wypadają na korzyść Samsunga. Ponadto koreański producent smartfonów nie marnuje okazji, by wyśmiać swojego amerykańskiego rywala:Idiotyczna grzywka czekającego w kolejce mężczyzny na nowego iPhone'a X narzuca oczywiste skojarzenie. Reklama jest dosyć dobitna i w elegancki sposób wyśmiewa Apple'a, jednak stara zasada "Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni" jest tutaj nad wyraz aktualna. To Apple podczas kolejnych prezentacji wyników finansowych będzie się śmiał jako ostatni. Jak zwykle z resztą.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.