Samsung potwierdza, że smartfonowa rewolucja jest już blisko

Samsung potwierdza, że smartfonowa rewolucja jest już blisko

Rewolucja na rynku telefonów komórkowych ma nastąpić właśnie w tym roku. O innowacyjnym smartfonie Samsunga mówi się już od jakiegoś czasu, jednak jego prawdziwy debiut odbędzie się dopiero za kilka miesięcy. Czym urządzenie będzie różnić się od swojej konkurencji? 


We wrześniu ubiegłego roku szef Samsunga pierwszy raz wspomniał o przewidywanym terminie premiery nowego telefonu. DJ Koh wspomniał wtedy o początku 2018 roku, jednak na ten moment wiemy już, że urządzenie pojawi się na rynku z opóźnieniem.

Co aktualnie wiemy o urządzeniu? Podczas tegorocznych targów CES szef firmy przyznał, że na ten moment największy problem składanego smartfona to niski komfort pracy na nim. Telefon ma otrzymać nazwę "Galaxy X" oraz ma zostać wyposażony w 7,3 - calowy elastyczny wyświetlacz OLED. Na koreańskich forach coraz częściej można znaleźć wizualizacje wyglądu nowego Samsunga, a internauci już zastanawiają się, ile kosztować będzie smartfon.Najnowsze informacje z Azji mówią nam, że Samsung nad wyświetlaczem pracować będzie do marca. Masowa produkcja ma natomiast ruszyć w okolicach listopada. Oznacza to, że długo wyczekiwane urządzenie może pojawić się na rynku pod koniec obecnego roku albo na początku następnego.

Samsung Galaxy X to bez wątpienia totalna nowość na rynku. Nie wiadomo jednak, jak przyjmą go potencjalni użytkownicy. Na taką nowość będą sobie mogli pozwolić jedynie nieliczni, ponieważ jego cena zapewne będzie bardzo wysoka. Nie pozostaje nam nic innego, jak oczekiwać na większą ilość wiadomości od producenta oraz oczywiście na oficjalną premierę telefonu!

 

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.