Samsung Galaxy S7 i S8 Plus tańsze o blisko 30%! Jak kupić?

Samsung Galaxy S7 i S8 Plus tańsze o blisko 30%! Jak kupić?

Wszyscy uwielbiamy promocje. Niezależnie czego dotyczą, to nasza mentalność nie pozwala nam przejść obojętnie obok napisu "TERAZ X% TANIEJ!". Uważamy zatem, że tytułowa informacja również przyciągnie uwagę chociażby niektórych entuzjastów tańszej technologii.


Na profilu Steal Alert często pojawiają się naprawdę interesujące oferty różnych przecenionych i co ważne oryginalnych przedmiotów. Dzisiaj na szczególną uwagę zasługują dwa posty dotyczące telefonów ze stajni pewnego koreańskiego koncernu. Mowa tutaj o Samsung Galaxy S7 oraz Samsung Galaxy S8 Plus. Pierwszy ze smartfonów w wersji 32 GB nabyć możemy już za około 311 euro, czyli mniej więcej 1300 zł razem z przesyłką do Polski. Regularna cena w sklepach waha się w granicach 1800-2000 zł.Samsung Galaxy S8 Plus w wersji 64 GB nabyć możemy z kolei już za 2280 zł razem z przesyłką do naszego kraju. Jeśli chcielibyśmy ten sprzęt zakupić w sklepie stacjonarnym, musielibyśmy wydać ponad 2900 zł. Różnica jest zatem zauważalna.Obie oferty wydają się naprawdę ciekawe i z pewnością skuszą wielu entuzjastów technologii.

Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.