YouTuberzy warci polecenia - Samoloty

YouTuberzy warci polecenia - Samoloty

Przed Wami kolejny, już czterdziesty szósty wpis z serii "YouTuberzy warci polecenia". Jak co tydzień, prezentujemy w niej najciekawsze, oryginalne i dobrze prowadzone kanały, które nie przekroczyły jeszcze 150 tysięcy subskrypcji. W ostatnim artykule przedstawiliśmy Wam kanał "Krzysztof Dziewiątkowski", czyli twórcę, który przygotował sześciogodzinny poradnik dla początkujących YouTuberów. Tym razem skupimy się na zupełnie innej tematyce. "Samoloty" to jednocześnie nazwa omawianego dzisiaj kanału, jak również streszczenie treści, która się na nim znajduje.


Zapewne każdemu zdarzyło się przynajmniej raz w życiu lecieć samolotem. Jest to z pewnością ogromne przeżycie - możemy bowiem podziwiać nie tylko piękną panoramę z wysokości kilku kilometrów, lecz również najnowsze cuda techniki. Wiele osób pasjonuje się tymi maszynami i zna się na nich jak mało kto. Jedną z takich osób jest właśnie twórca kanału "Samoloty". Jego tematyka w stu procentach jest poświęcona właśnie tym latającym maszynom. YouTuber nie tylko pokazuje przeróżne modele samolotów, lecz również testuje różne linie lotnicze, połączenia, czy porównuje je z innymi środkami transportu. Na kanale znajdziemy też kilka filmów, które tłumaczą np. skąd wzięła się tak wysoka cena biletu za lot.

Kanał, mimo że został założony dopiero w sierpniu zeszłego roku, już przekroczył liczbę 76 tysięcy subskrypcji i zgromadził łącznie ponad 10,2 miliona wyświetleń. Twórca jest jednym z niewielu na polskiej scenie YouTube, którzy zajmują się tą tematyką. Dodatkowym atutem YouTubera jest ogromna wiedza na temat samolotów, a także ciekawy sposób, w jaki dzieli się nią z widzami. Filmy z ciekawostkami i historiami również są bardzo dobrze odbierane przez widzów, zwłaszcza że duża część z przedstawianych tam informacji jest bardzo mało znana.Najpopularniejsze filmy na kanale "Samoloty" to historia zagadkowej katastrofy lotniczej oraz filmy o tym, jak działają linie lotnicze i ile pali samolot pasażerski. Łącznia suma ich wyświetleń przekracza 2 miliony. Jest to ogromna liczba jak na kanał z 76 tysiącami subskrypcji. Bardzo pozytywne opinie o twórcy możemy znaleźć również w sekcji komentarzy pod filmami. Tam widzowie bardzo często chwalą YouTubera za dokładne przygotowanie się do każdego materiału, ciekawe i zabawne prowadzenie filmów, a także niecodzienną tematykę.Twórca kanału "Samoloty" jest doskonałym przykładem tego, że w internecie można łatwo pogodzić swoją pasję i pracę. Na każdym materiale widać, że to, o czym mówi YouTuber, jest częścią jego wiedzy, którą zdobywał przez lata. W jego słowach czuć ogromną pasję do tematyki lotnictwa i maszyn. W ostatnim materiale na kanale tego twórcy możemy znaleźć bardzo ciekawe porównanie dwóch środków transportu - samolotu i pociągu. Na potrzeby testu YouTuber udał się pociągiem do Krakowa, a następnie wrócił do miejsca początku podróży samolotem. W filmie znajdziemy porównanie obu tych podróży pod względem czasu ich trwania, a także kosztów. Na kanale "Samoloty" znajdziemy także porównanie najpopularniejszych linii lotniczych, dlatego warto zajrzeć tam, gdy będziemy planować daleką podróż. Dowiemy się stamtąd, która linia oferuje wygodniejsze samoloty, lepsze warunki, obsługę, a także ceny.

Jeżeli zatem interesujecie się tematyką związaną z lotnictwem, planujecie w najbliższym czasie wybrać się w podróż tym środkiem transportu lub po prostu szukacie ciekawego kanału, z którego dowiecie się wielu nieznanych informacji, koniecznie odwiedźcie kanał "Samoloty". Aby nie przegapić żadnego materiału, kliknijcie przycisk subskrypcji. Możecie to zrobić, klikając tutaj.

Mateusz Książek

Jestem uczniem liceum, organistą i skrzypkiem. Wolny czas zapełniam oglądaniem filmów na YouTube i muzyką.