Kolejny salon Xiaomi w Polsce! Gdzie tym razem?

Kolejny salon Xiaomi w Polsce! Gdzie tym razem?

Otwarcie pierwszego, pełnoprawnego salonu Xiaomi w Polsce odbiło się szerokim echem i okazało się strzałem w dziesiątkę - przynajmniej na jego otwarciu, na którym były tłumy. Czy nowy salon ma szansę powtórzyć ten sukces?


Po otwarciu pierwszego salonu w krakowskim Centrum Handlowym Serenada przyszedł czas na Warszawę. Lokal ma zostać otwarty w centrum handlowym Arkadia, czyli tam, gdzie wcześniej była wyspa z urządzeniami od Xiaomi. Zainteresowanie najwyraźniej jest tak duże, że dystrybutor ABC Data zdecydował się na pełnoprawny sklep.Otwarcie salonu w Warszawie odbędzie się 12 maja, czyli za niespełna miesiąc. Prawdopodobnie w dniu otwarcia będzie można spodziewać się dużych promocji, tak jak to było w przypadku krakowskiego sklepu, którego otwarcie widać powyżej.

Warszawski salon zajmie powierzchnię 102 metrów kwadratowych w Arkadii i będzie znajdował się na parterze największego w Polsce centrum handlowego. Sklep będzie czynny od 10 do 22 od poniedziałku do soboty oraz w te niedziele, które nie będą objęte zakazem handlu.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.