SA Wardęga zatrzymany przez policję!

SA Wardęga zatrzymany przez policję!

Sylwester Wardęga (SA Wardega) po raz kolejny został zatrzymany przez służby porządkowe metra oraz policję. Wszystko miało miejsce wczoraj podczas pierwszego dnia nagrań najnowszego filmu na jego kanał.


Wczoraj w godzinach wieczornych do sieci wrzucone zostało video, gdzie funkcjonariusze publiczni zatrzymują człowieka w stroju Lorda Vadera. Po chwili okazało się, że pod przebraniem kryje się znany już na całym świecie polski prankster – Sylwester Wardęga. Film zdobywa coraz to większą popularność w sieci z powodu całej akcji, gdzie około 6-7 policjantów oraz strażników ochrony metra musi zatrzymać jedną osobę. Film ten zobaczycie poniżej: 

Wiele osób w Internecie komentuje to zatrzymanie pisząc, że wygląda ono jak schwytanie terrorysty. Warto przypomnieć, że wśród społeczności policji Wardęga jest znaną lecz mało lubianą postacią. Wszystko przez poniżający filmik pt. "Police Trainer" oraz kilka innych pranków z policjantami w roli głównej. Wardęga na swoim snapchacie zapowiedział, że złoży pozew do sądu. Przypuszczamy, że może chodzić między innymi o naruszanie nietykalności cielesnej operatora, który legalnie nagrywał w metrze. Poniżej dodatkowo komentarz Sylwestra:


sylwek kom

avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu