SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!

SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!

Aferą o Deynn i Majewskim żyje cały polski Internet, włącznie z samymi twórcami, którzy chętnie komentują zaistniałą sytuację. Do ich grona dołączył także Sylwester Wardęga, który bardzo ostro wypowiedział się o zaistniałej sytuacji. 


Sylwester publikuje rzadko filmy na YouTube, ale jak już to zrobi, to są one bardzo dosadne. Na kanale Krulestwo, na którym znajdują się różnorodne filmy Wardęgi pojawił się materiał o Deynn i Majewskim oraz aferze z nimi związanej.Twórca bardzo ostro wypowiada się o Deynn i Majewskim. Wytyka im wszystkie błędy i wpadki, które popełniła para. Ponadto krytycznie komentuje on materiały, które pojawiły się na blogu Klaudii, jasno dając do zrozumienia, po czyjej stronie stoi.

Co nowego Sylwester wnosi do sprawy? Otóż postanowił on napisać do Klaudii i zadać kilka pytań odnośnie do całej sytuacji. Twórca dzieli się zdjęciem rozmowy, w której dziewczyna tłumaczy swoje motywy i broni się przed zarzutami o chęć wybicia się na aferze z popularną siostrą. Jej zeznania brzmią wiarygodnie i trudno uwierzyć, żeby młoda osoba była tak zdesperowana, by zdobyć sławę, aby zepsuć życie i karierę swojej siostrze.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.