Nie żyje twórca znanego zagranicznego kanału na YouTube

Nie żyje twórca znanego zagranicznego kanału na YouTube

Był miłośnikiem podróżowania i poświęcał temu każdą wolną chwilę. Wiele ze swoich wypraw dokumentował i publikował w formie filmów w serwisie YouTube. Nie żyje Ryker Gamble, prowadzący kanału High on Life.


Wraz z dwójką przyjaciół postanowił wybrać się do Kanady, aby spróbować kąpieli w wodospadzie Shannon Falls. Podczas wspinania się po skałach zauważyli dziewczynę, która poślizgnęła się i spadała w dół. Wszyscy bez zastanowienia postanowili ruszyć jej na pomoc, lecz zostali pokonani przez rwący nurt. Cała trójka spadła z ponad 30 metrów i zginęła na miejscu. Poszukiwania ciał trwały dwa dni. Na kanale Rykera pojawił się specjalny materiał, w którym przyjaciele twórcy skierowali pewną przemowę do znajomych, rodziny, a także widzów YouTubera. Rozpoczęli również zbiórkę na organizację pogrzebu.Ryker miał na swoim koncie mnóstwo ciekawych wycieczek i pełnych adrenaliny momentów. Niestety ta przygoda zakończyła jego życie wtragiczny sposób.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.