Ruszyły zdjęcia do 3. sezonu Lupina

Ruszyły zdjęcia do 3. sezonu Lupina

Netflix poinformował o starcie zdjęć do trzeciego sezonu francuskiego serialu Lupin. Nie poznaliśmy niestety jakichkolwiek szczegółów dotyczących daty premiery.


"Lupin" to jeden z najpopularniejszych nieanglojęzycznych seriali dostępnych na platformie Netflix. Widzowie spędzili na jego oglądaniu ponad 317 milionów godzin, co bez wątpienia robi ogromne wrażenie. Nic więc dziwnego, że streamingowy gigant nie chce rezygnować z tej produkcji.

Jak się okazuje, już wkrótce doczekamy się kontynuacji przygód bohatera o imieniu Assane Diop. Informację o rozpoczęciu prac na planie trzeciego sezonu przekazał zarówno Netflix, jak i sam aktor (Omar Sy) wcielający się w rolę głównej postaci.

 Na razie wiadomo tylko tyle. Netflix z pewnością w miarę postępów będzie publikował zdjęcia z planu bądź zwiastuny "Lupin". Wszyscy jednak oczekują ujawnienia daty premiery kolejnych odcinków - tej jednak nie należy spodziewać się zbyt szybko. 

Adaptacji klasyki kryminału powinniśmy doczekać się w 2022 roku, lecz są to wyłącznie domysły społeczności. Dodatkowo krążą plotki o możliwości pojawienia się Sherlocka Holmesa w trzecim sezonie, lecz do tego również należy podchodzić z odpowiednim dystansem. Wszystkiego dowiemy się w swoim czasie.

 

Oglądaliście "Lupin"? Dajcie znać w komentarzach!


 

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.