Ruszyła

Ruszyła "Giga Buła", czyli food truck z burgerami od Isamu i Nitro

Dziś o godzinie 12:00 oficjalnie wystartował food truck od Isamu i Nitrozyniaka. Giga Buła, bo taką nazwę nosi nowy biznes YouTuberów, to przede wszystkim burgery, ale także zapiekanki. Czym dokładnie jest projekt twórców oraz gdzie będziemy mogli skosztować tytułowej buły? Tego dowiecie się z tego artykułu. 


O planach dotyczących otwarcia własnego food trucka Isamu informował w swoich mediach społecznościowych od kilku tygodniu. Niedawno doczekaliśmy się prezentacji pierwszego pojazdu sygnowanego logo Giga Buły z kanapką w tle. Na dziś zaplanowano natomiast oficjalne otwarcie food trucka, które zgodnie z zapowiedzią nastąpiło Środzie Wielkopolskiej - rodzinnym mieście Isamu. Food truck ma funkcjonować przy Jeziorze Średzkim (ul. Plażowa w Środzie Wielkopolskiej) codziennie od godziny 13:00 do 23:00.Na dzisiejszym starcie Giga Buły pojawił się m.in. BOXDEL czy Mr Krycha, od którego zaczerpnięta została nazwa oraz slogan burgerowni. Docelowo sieć food trucków ma liczyć wiele pojazdów, które będą stacjonowały w dużych miastach Polski, w tym m.in. Poznaniu, Wrocławiu czy Szczecinie. 
Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Szymon Kasprzyk (@isamupt)

Chociaż twórcy intensywnie pracują nad nowym biznesem, na szczegóły dotyczące kolejnych miejscówek musimy jeszcze trochę poczekać. Jeśli jesteście zainteresowani śledzeniem losów Giga Buły, zachęcamy do obserwowania oficjalnego instagrama food trucków od Isamu i Nitrozyniaka.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.