Powstało rozszerzenie, które ukrywa clickbaity na YouTube

Powstało rozszerzenie, które ukrywa clickbaity na YouTube

Clickbaity stały się już chyba nierozłączną częścią niektórych treści publikowanych w serwisie YouTube. Na zjawisko to wyczulonych jest coraz więcej internatów, ale nadal spora część z nich najzwyczajniej się na nie łapie. Aby tego uniknąć, powstała specjalna wtyczka, która... zablokuje każdy clickbait na YouTube!


Mowa o narzędziu jakim jest dostępny w przeglądarce Google Chrome Clickbait Remover for YouTube. Jego główną funkcją jest usuwanie miniaturek ustawionych przez twórców i podmienianie ich na kadr z zamieszczonego filmu. Dodatkowo, wtyczka daje możliwość zmienienia wielkości liter w tytułach. Clickbaity z reguły charakteryzują się wielkimi literami, które wtyczka automatycznie zmieni na małe.Zainstalowana wtyczka z pewnością ułatwi wam korzystanie z portalu, jeśli macie dość clickbaitowych miniatur, które często mają niewiele wspólnego z publikowanym materiałem. Co sądzicie o tym narzędziu?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.