Rozpoczęły się prace na planie 3. sezonu Wiedźmina

Rozpoczęły się prace na planie 3. sezonu Wiedźmina

Netflix udostępnił właśnie informację o rozpoczętych pracach na planie 3. sezonu serialu Wiedźmin. Pojawiło się także wyjątkowe zdjęcie zza kulis oraz opis nadchodzących odcinków.


Fani serialu Wiedźmin mogą właśnie zacząć skakać z radości. Oficjalnie potwierdzono bowiem, że prace na planie trzeciego sezonu właśnie się rozpoczęły. Nie podano jednak na razie przybliżonej daty premiery oraz pełnej obsady.

Podzielono się jednak dosyć interesującym zdjęciem zza kulis, na którym możemy zobaczyć trzy postacie: Henry Cavill (Geralt z Rivii), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu) oraz Freya Allan (księżniczka Cirilla z Cintry). Grafikę możecie popodziwiać poniżej:

Źródło: Netflix


Warto też rzucić okiem na udostępniony opis 3. sezonu serialu:
Podczas gdy władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu usiłują schwytać Ciri, Geralt wywozi ją z Cintry, by chronić swoją na nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy jej zagrażają. Yennefer, której powierzono szkolenie Ciri, prowadzi ich do chronionej twierdzy w Aretuzie, gdzie ma nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej o niezwykłych mocach drzemiących w dziewczynie. Okazuje się jednak, że trafiają w sam środek konfliktu pełnego skorumpowanej polityki, czarnej magii i nikczemności. Muszą walczyć i postawić wszystko na jedną kartę - lub ryzykować, że stracą siebie na zawsze.

Na więcej szczegółów przyjdzie nam jeszcze poczekać - mamy jednak z jasnym sygnałem, że Netflix szykuje się do rozpoczęcia akcji marketingowych i promocyjnych.

 

Czekacie na trzeci sezon serialu Wiedźmin? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.