Rozmowa z BOXDELEM -

Rozmowa z BOXDELEM - "Nigdy nie zwątpiłem w powodzenie tego projektu."

"Moda" na BOXDELA trwa właściwie od kilku dobrych tygodni. 14 marca pisaliśmy o przekroczeniu 300 tysięcy widzów na jego kanale, aby miesiąc i kilka dni później cieszyć się już z połowy miliona subskrybentów! Ten niewiarygodny przyrost utrzymuje się tydzień w tydzień w okolicach 30-45 tysięcy nowych fanów. Jego film w godzinę potrafi nabić około 100 tysięcy wyświetleń, a po kilku dniach zapracować na pół miliona. Ten niewiarygodny wynik zawdzięcza niezwykle aktywnej widowni, która zmobilizowana do działania, potrafi ogarnąć wszystko. Wczoraj postanowiliśmy zamienić kilka zdań z Michałem, chłopak jest bardzo zabiegany, dlatego jest krótko i treściwie! Ciekawi odpowiedzi?


APYnews: Michale, właśnie wybiło Ci 500 tysięcy widzów na kanale, a nieco ponad miesiąc temu tych subskrypcji miałeś „zaledwie” 300 tysięcy. Jak Ty to widzisz? Co się właściwie wydarzyło przez ostatni miesiąc i co spowodowało, że jesteś najszybciej rozwijającym się YouTuberem z przyrostem 30-40 tysięcy fanów tygodniowo?


BOXDEL: Przede wszystkim wydaje mi się, że dojrzałem i uznałem, że YouTube to rzecz, którą chce robić i tyle. Motorem napędowym jest to, że mogę nagrywać co chcę i nie muszę zamykać się w jednej tematyce co daje mega fun gdy każdy Twój film przyjmuje się z mega entuzjazmem.


APYnews: Jaki jest Twój przepis na sukces? Masz największe przyrosty na polskim YouTube, musi jakiś być. Przy każdej aferze internauci czekają na Twój film, Twoją opinię.


BOXDEL: Prosta sprawa. Nagrywam to co jest trendy lub wyznaczam trend. Tyle!


APYnews: Wzorowałeś się na jakimś YouTuberze przy tworzeniu obecnego formatu kanału, czy pomysł przyszedł sam?


BOXDEL: Zobaczyłem, że Drama Alert dobrze sobie radzi więc postanowiłem, że zacznę również komentować dramy tylko w Polsce.
 

APYnews: Czy podczas nagrywania filmów na „BOXDEL’a”, był moment gdy chciałeś się poddać i uznałeś, że to nie ma sensu? W końcu ten etap gigantycznego skoku w rozwoju przyszedł niedawno, a nagrywasz już jakiś czas.


BOXDEL: Nigdy nie zwątpiłem w powodzenie tego projektu. Cały czas byłem optymistycznie nastawiony do tematu i robiłem swoje.


APYnews: Ile ludzi z Tobą pracuje? Jesteśmy pewni, że nie szukasz sam informacji do filmu pt. „ 100 ciekawostek”. Ile czasu to pochłania?


BOXDEL: Niestety, ale jedyną osobą, która mnie wspiera jest moja dziewczyna i ostatnio również TEAM BOXDEL czyli moi administratorzy z buntowników (grupy BOXDELA- red.), oraz Wiktor z kanału AntyGra. Resztę robię sam.
APYnews: Czy przy zakładaniu BOXDELA, myślałeś że osiągnie to taki sukces jak kiedyś iDelti?


BOXDEL: Myślę, że tak. Byłem świadomy potencjału tego kanału.


APYnews: No to nawiązując już do tematu iDeltiego. Co z nim? Jaki miałeś pomysł zmieniając nazwę na FakeOver?   Zostawiasz tą sprawę na zawsze czy może czekasz na inspiracje?


BOXDEL: Czekam na inspirację, może przyjdzie jutro, może za kilka miesięcy. Kto wie?


APYnews: Jakie masz plany na najbliższe miesiące? Mówimy już o Twoim głównym kanale. Jakie są twoje cele do końca roku? 750 tysięcy, milion?  A może jakiś nowy content?


BOXDEL: 1,000,000 fajnych ludzi na kanale.


APYNEWS: Mamy nadzieje, że tak się stanie. Według naszych obliczeń przy obecnym przyroście wynoszącym 30 tysięcy widzów tygodniowo, ten cel uda się zrealizować za +/- 17-ście tygodni. Dziękujemy za rozmowę i życzymy powodzenia!


To już koniec naszego wywiadu. Zapraszamy Was do śledzenia naszego rankingu, gdzie na bieżąco możecie monitorować ilość subskrypcji nie tylko BOXDELA, ale także innych czołowych polskich YouTuberów. Wystarczy, że klikniecie TUTAJ.


Interesują Cię najczęściej oglądane filmy Michała? Kliknij TUTAJ i przejdź do naszego podsumowania TOP 10 filmów od BOXDELA!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.