Rozbierana sesja YouTuberki w najnowszym CKM!

Rozbierana sesja YouTuberki w najnowszym CKM!

Już jutro - 15 kwietnia 2016 roku, na okładkach znanego magaznyu dla mężczyzn - CKM (Czasopismo Każdego Mężczyzny) będziemy mogli znaleźć jedną z polskich YouTuberek - Madeline Gavi!


Magdalena Gawęcka, bo tak brzmi jej prawdziwe imię i nazwisko, to malarka oraz YouTuberka, która posiada na swym koncie już grubo ponad 40 tysięcy subskrypcji. Współpracowała ona na swoim kanale z takimi twórcami jak: Cyber Marian, Izak czy Mamiko! Ostatnimi czasy, została zaproszona na sesję do CKM'u i znalazła się tym samym na jego okładce. Zobaczcie sami jak ona się prezentuje:
ckm okladka Źródło: ckm.pl

Poniżej umieszczamy jeszcze jedno zdjęcie, którym podzielił się serwis CKM! Więcej możecie zobaczyć już jedynie w samym magazynie. Czy warto go kupić?
madelin wow Źródło: ckm.pl

Magda z modelingiem o dziwo ma sporo wspólnego! Kiedyś sama była modelką, a temat ten nadal dzięki malarstwu jest jej bliski. Opowiada ona o tym w osobnym vlogu pt. "Jaram się modelkami":
Jakby YouTube'a w magazynie tym było mało, warto dodać, że co tydzień felietony pisze do niego sam Niekryty Krytyk!

Panowie, jak Wam się podobają te zdjęcia?! Dajcie znać w komentarzu!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.