ROXMB ODKRYWA TAJEMNICE MINECRAFTA!

ROXMB ODKRYWA TAJEMNICE MINECRAFTA!

Hit autorstwa firmy Mojang od paru lat trwale zdobywa nowych graczy, racząc ich nowymi aktualizacjami. Dla wielu jest to po prostu gra na niedzielne wieczory, dla innych produkcja rozwijająca kreatywność, a dla jeszcze odmiennej grupy – wielka zagadka.


Tajemnice tejże gry od samego początku jej istnienia wzbudziły zainteresowanie użytkowników, którzy postanowili na własną rękę rozwiać wszystkie wątpliwości i niepewności z nią związane.


Takiego przedsięwzięcia podjął się polski YouTuber RoxMb, który od ponad trzech lat prowadzi na swoim kanale różne serie dotyczące Minecrafta, począwszy od spektakularnych budowli, pomysłów na nowe przedmioty kończąc właśnie na rozwiązywaniu przeróżnych zagadek ukrytych w sześciennych blokach. Jego największym, tworzonym do tej pory, projektem jest seria dotycząca tego, z ilu sześcianów zbudowany jest ten świat i jaka jest jego prawdziwa skala.


Rozszyfrowywanie przestrzeni tego świata rozpoczął w 2013 roku, w którym postanowił sprawdzić, jak szeroko pojęty Minecraft jest ogromny.W tym samym roku opublikował jeszcze 3 materiały z tej serii ukazujące Świat Widmo, Kres oraz Nether.

Długie przygotowania i zbieranie informacji pozwoliły mu w 2016r. opublikować kolejne trzy filmy, w których omawia wielkość Nieba oraz Próżni. Jednakże według Rox’a największym projektem, który zachowuje tematykę poprzednich, a także najbardziej czasochłonnym spośród całej jego kariery jest ten, który obrazuje liczbę bloków, które możemy znaleźć w sześciennym świecie.

Niesamowity jest fakt, że tak wiele zagadek i tajemnic można odkryć przy z pozoru tak nieskomplikowanej produkcji. Właściwie każdego dnia ludzie dowiadują się o nowym easter eggu czy innych rzeczach m.in. z takich filmów jakie prezentuje na swoim kanale RoxMb. Minecraft skrywa przed nami jeszcze o wiele więcej. Odkrycie wszystkiego to tylko kwestia czasu.


A Wy interesujecie się tą produkcją i jej światem, czy może wręcz odwrotnie – jesteście jej przeciwnikami? Podzielcie się opinią w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.