RoxMb z ważnym filmem informacyjnym

RoxMb z ważnym filmem informacyjnym

RoxMb to jeden z nielicznych już polskich twórców, którego kanał w pełni poświęcony jest grze Minecraft. Jego materiały cieszą się sporą popularnością, a niektóre serie przez niego wykreowane uważane są wręcz za kultowe. Co będziemy mogli zatem ujrzeć u YouTubera w najbliższym czasie? 


Odpowiedź na to pytanie zawarta jest w najnowszym materiale opublikowanym przez twórcę. Czuł się zobowiązany do nagrania tego typu filmu ze względu na ciągłe pytania odnośnie kilku kwestii związanych z jego twórczością. W klipie wyjaśnił przede wszystkim powód dlaczego seria "Achievement Get" przestała nagle się pojawiać oraz zapowiedział wznowienie kanału RoxPlay (poboczny profil twórcy, na którym publikowane są materiały z innych produkcji), a co za tym idzie - kontynuację nagrywania gry Subnautica. Więcej szczegółów na temat nowości związanych z twórczością RoxMb znajdziecie poniżej:Na pewno zapowiedzi przedstawione przez Rox'a to bardzo dobre informacje dla wszystkich widzów tego twórcy - tych z kolei jest już prawie milion! Jedno jest pewne - filmów u YouTubera w najbliższym czasie bez wątpienia nie zabraknie.

 

Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

Telefon z rekordowo małymi ramkami już w styczniu. Wielkie obietnice Sharp!

Cyber Marian parodiuje "Plecak" Young Multiego!

Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych