Rojson zapowiedział tajny projekt współtworzony z Arkadiuszem Milikiem

Rojson zapowiedział tajny projekt współtworzony z Arkadiuszem Milikiem

Rojson jest jednym z YouTuberów, który od lat angażuje się w różnego rodzaje współprace i projekty - zarówno z innymi twórcami, jak i z popularnymi osobami z odmiennych branż. Mało kto spodziewał się jednak, że Patryk podejmie się nowej kooperacji z... reprezentantem Polski i piłkarzem Olympique Marsylia - Arkadiuszem Milikiem. O co chodzi?


"Gry łączą, a nie dzielą" to promowane przez Roja, w ramach licznych inicjatyw związanych z gamingiem, hasło. Wszystkie z tych inicjatywy łączyły pewne elementy, takie jak integracja czy mieszanie z pozoru różnych światów, które wbrew pozorom mają ze sobą wiele wspólnego. Tak między innymi w 2020 roku Rojson podjął się współpracy z raperem Słoniem, z którym przygotował kilka ciekawych materiałów na kanał czy też przeprowadził transmisję na żywo. Teraz przyszedł czas na nową kolaborację. W ostatnich dniach Rojo na swoich mediach społecznościowych oraz kanale YouTube ogłosił "Tajny projekt", który tworzy z Arkadiuszem Milikiem.Na ten moment szczegóły projektu nie są znane i cały czas owiane są niemałą tajemnicą. Zarówno Patryk, jak i Arkadiusz odsyłają swoich odbiorców do specjalnie stworzonej strony internetowej, która zawiera wcześniej przygotowany formularz kontaktowy. Po jego wypełnieniu, najpóźniej pod koniec marca mamy otrzymać informacje zawierające szczegóły o projekcie tego duetu.

Niepublikowane do tej pory zdjęcie z projektu Roja i Milika.


Więcej informacji na temat tajnego projektu oraz jego formularz znajdziecie na stronie tajnyprojekt-roja.pl. Na stronie czytamy także, że warto śledzić media społecznościowe Rojsona, a być może pojawi się tam jakaś wskazówka dotycząca nowej inicjatywy. Macie pomysł, co to może być? Piszcie w komentarzach!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.