Rok 2016 pełen... gier!

Rok 2016 pełen... gier!

Rok 2016 już trwa, więc czas przemyśleć w co jeszcze chcemy zagrać. Dotychczasowo wydane gry ( FarCry Primal, Tom Clancy's The Division ) to dopiero początek genialnych premier. Jedno jest pewne. Ciekawych tytułów w tym roku nie brakuje!


DOOM


Czwarta część gry Doom to jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku! Krwawa, dynamiczna zapewnia wysoką dawkę adrenaliny. Rozgrywka pełna przemocy budziła zaskoczenie już po ukazaniu się pierwszego trailera! Gra nie dysponuje głębszą fabułą, jest to typowy rozlew krwi w najwyższym kunszcie graficznym. Czy gra pobije sukces swojej poprzedniej części?Dishonored 2


To kontynuacja pierwsze części gry. Akcja toczy się 15 lat po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części. Po ogromnym sukcesie pierwszej części, na raminach twórców spoczywa wielka odpowiedzialność. Gra dysponować będzie szerokim spectrum możliwości rozwoju bohatera, ciekawą fabułą oraz możliwością sterowania dwoma bohaterami.


Przedstawiony zwiastun, można określić zwiastunem filmowym. Jeżeli gra będzie wizualnie zbliżona do tego co jest w filmie, osiągnie ogromny sukces.Dark Souls 3


Dark Souls na pierwszy rzut oka jest bardzo podobny do poprzednich części. Ostatnio udostępniony został nowy trailer do gry, który naprawdę dobrze się prezentuje. Bossy, które zostały zaprezentowane w tym krótkim zwiastunie wyglądają naprawdę genialnie! A co najważniejsze budują napięcie! Ogromny Krab, ptak, rycerz ognia to z pewnością tylko część przeciwników, z którymi się spotkamy! Gra została dopiero wydana i jeszcze nie wszystko zostało odkryte...Mirror's Edge Catalyst


Kolejna gra studia EA DICE jest zupełnie nową produkcją, odbiegającą od poprzedniego Mirror's Edge fabułą, bohaterami, światem oraz mechaniką. Celem naszej bohaterki jest doprowadzenie do rewolucji miasta, w którym społeczeństwo, ciągle monitorowane przez władze jest przestraszone!


Faith ( tytułowa bohaterka) to całkwiem wysportowana kobieta. Zobaczcie sami!Outlast 2


Poprzednią część gry można nazwać już legendą, ale studio Red Barrels nie zamierza spoczywać na laurach. W drugiej części nie powracamy jednak do poprzedniej. Nowa fabuła, nowa lokacja to tylko część atrakcji, które czekają na nas w horrorze. Nie znamy jednak jeszcze wielu informacji a przedstawiony teaser również nie pokazuje zbyt wiele. Pozostaje nam tylko czekać.A na jaką grę Wy czekacie najbardziej w tym roku? :) Jaką grę powinni nagrywać YouTuberzy? Która będzie cieszyć się największą popularnością?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.