Tajemnicza przesyłka trafiła do Roja!

Tajemnicza przesyłka trafiła do Roja!

Jedną z uwielbianych przez widzów serii na kanale Rojsona, cieszącą się niemałym zainteresowaniem, są unboxingi. Ku uciesze fanów po prawie dwumiesięcznej przerwie spowodowanej licznymi wyjazdami czy projektami w końcu wróciła na YouTube. To, co znajdowało się w środku paczki zaskoczyło samego twórcę.


Fanmaile, jak sama nazwa wskazuje, to paczki wykonane przez fanów dla danego twórcy w celu między innymi podziękowania za całokształt twórczości. Z największym zachwytem spotykają się głównie te oryginalne, kreatywne lub w większości wykonane przez daną osobę. Nic więc dziwnego, że to właśnie Rojson, posiadający jedną z najbardziej kreatywnych widowni, wpadł na pomysł utworzenia serii, w której będzie prezentować owe fanty.Kreatywność i pomysłowość widzów doprowadziły do tego, że niejednokrotnie Rojson miał problem z ubraniem w słowa swojego zachwytu. Sytuacja wygląda trochę inaczej w przypadku dzisiejszego unboxingu, który z początku wydawał się być zwyczajną pomyłką. Wszystko wyjaśniło się dopiero na końcu po przeczytaniu listu skierowanego personalnie do Roja. Niemniej jednak zawartość paczki wciąż zadziwiała. Po otworzeniu, oczom Patryka ukazał się sprzęt potrzebny przy pracy w ogródku - niezliczona ilość nawozów, łopatki, nasiona czy inne drobne gadżety. Jak się finalnie okazało, autor paczki z Fundacji Słowianin, chcąc wesprzeć e-sport i gaming w Polsce, przesłał owe rzeczy na prezenty na imprezę integracyjną Paintball z Rojem.

Widzowie, podobnie jak sam twórca, nie kryli swojego zdziwienia ową przesyłką. W końcu nie na co dzień YouTuberzy nagrywający filmy o tematyce gier komputerowych, dostają paczki pełne przyborów ogrodowych. Pozostaje tylko jedno pytanie - co Rojson zrobi z tym całym nawozem?

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.