ROJSON podzielił się relacją z 40. edycji PZR

ROJSON podzielił się relacją z 40. edycji PZR

W czerwcu tego roku powrócił Paintball z Rojem. Integracyjna inicjatywa Patryka "Roja" Rojewskiego, niedługo później, bo w dniach 6-7 sierpnia, doczekała się swojej czterdziestej - jubileuszowej - edycji. Jak wyglądała?


Gościem specjalnym 40. edycji PZR został Nitrozyniak. Inicjatywa Rojsona odbyła się w Częstochowie na terenie pola Fort Belweder (Latosówka, ul Leśna 28). Na uczestników Paintballu z Rojem, oprócz licznych rozgrywek na polu, czekały między innymi atrakcyjne nagrody.

Dziś na kanale Rojsona pojawiła się 13-minutowa relacja, w której usłyszymy interesującą rozmowę z Nitrozyniakiem czy zobaczymy zwycięski cosplay. Oprócz tego, wyjątkowo w relacji pojawiła się rozmowa jednym z uczestników PZR, który porusza się na wózku. Mateusz, który do Częstochowy przyjechał aż z Poznania, podziękował widzom za wsparcie, które otrzymał na polu, a także pochwalił organizatorów za stworzenie w pełni profesjonalnego wydarzenia.Materiał ze swojej perspektywy z 40. edycji Paintballa z Rojem opublikował także w ostatnich dniach Nitro, który podzielił się ponad 25-minutowym vlogiem. Film Sergiusza do tej pory został obejrzany blisko 400 tysięcy razy, a w komentarzach możemy znaleźć liczne pochwały dotyczące wydarzenia, jak i samego spotkania YouTuberów zrzeszonych niegdyś w ramach inicjatywy Rich Zone.Oglądaliście już relację z jubileuszowej edycji Paintballu z Rojem? Może sami byliście na tym wydarzeniu? Piszcie w komentarzach!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.