Rojson otrzymał kroniki swoich reakcji na nasze posty

Rojson otrzymał kroniki swoich reakcji na nasze posty

Jeśli jesteście naszymi stałymi czytelnikami, a w szczególności śledzicie nasz fanpage, z pewnością kojarzycie reakcje Rojsona na niektóre posty. YouTuber w formie zdjęć "memów" regularnie komentuje niektóre nasze publikacje. W ten sposób powstały pierwsze kroniki foto reakcji Patryka na posty APYnews. I nie, nie jest to żart. 


Za pomysłem na nietypowy świąteczny prezent dla Rojsona stoi Onexere. Autorka postanowiła stworzyć album, który jest kroniką zdjęć Patryka pod naszymi postami. W nim znajdują się niemal wszystkie te, które dotychczas opublikował ROJO w ramach różnorodnych wpisów, a szczególnie tych, które budzą pewne kontrowersje. "Nikt nie czekał, ale każdy potrzebował" - mówi o albumie w najnowszym filmie YouTuber.Onexere na końcu albumu dodała: "ta książka nie mogła utrzymać zajebistości tego Pana" i pod tymi słowami podpisujemy się wraz z całą redakcją, doceniając przy tym kreatywność Rojsona i jego nietypowy wkład w budowanie zaangażowanej społeczności w komentarzach pod naszymi artykułami.

Dzisiejszy materiał Rojsona nie był jednak poświęcony tylko wspomnianym kronikom. YouTuber w filmie złożył swoim widzom życzenia noworoczne. Z tej okazji, także i my - publikując ostatni w tym roku artykuł - życzymy wam wszystkiego dobrego w 2023 roku!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.