ROJO z podsumowaniem TOP13 gier 2021 roku!

ROJO z podsumowaniem TOP13 gier 2021 roku!

Nowy rok na kanale ROJSONA rozpoczął się tradycyjnie subiektywnym podsumowaniem najlepszych (według YouTubera) gier roku ubiegłego. Jak prezentuje się TOP13 tym razem? Sprawdźcie sami!


TOP13 GAMES 2021 od ROJAV13 to już jedenaste tego typu zestawienie. Oznacza to, że twórca od 2011 roku dzieli się z nami corocznie specjalnym plebiscytem subiektywnie najlepszych gier minionych 12 miesięcy. W ich wyborze, Patryk tradycyjnie kieruje się ogólnym wrażeniem z rozgrywki rozumianym jako całość czasu spędzonego przy danym tytule z wysokim poziomem satysfakcji z grania, czy też szczególnych chwil w wybranych grach, których twórca na długo nie zapomni. Tegoroczne zestawienie ROJSON zapowiada w następujący sposób:
Dobór gier w ramach dzisiejszej playlisty jest oczywiście zestawieniem ultra-subiektywnym i być może zabraknie wam kilku tytułów globalnie lub ogólnie uznanych za genialne. Ale wiecie jak to jest, każdy z nas kieruje się czymś odmiennym w swoich upodobaniach. Każdy też oczekuje od gier czegoś innego. [...] Różne gry, różne gatunki, różne uniwersa, różne doznania. Zapraszam!

Nie zdradzając zatem jakie tytuły znalazły się na konkretnych pozycjach plebiscytu TOP13 od ROJA, koniecznie zapoznajcie się z pełnym materiałem twórcy, który możecie obejrzeć poniżej:Przypomnijmy także, że plebiscycie najlepszych gier według ROJA za 2020 rok znalazł się Cyberpunk 2077, w 2019 roku pierwsze miejsce zajęła gra Metro EXODUS, natomiast w zestawieniu za 2018 rok była to produkcja Fallout 76 A Way Out. Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądały pełne ubiegłoroczne zestawienia TOP gier według ROJSONA, zapoznajcie się artykułami z poprzednich kilku lat, w których je opisywaliśmy.

TOP10 gier ROJA z 2020 roku.
TOP13 gier ROJA z 2019 roku.
TOP13 gier ROJA z 2018 roku.

Jak będzie wyglądało przyszłe zestawienie za rozpoczynający się właśnie 2022 rok? Tego nie wiemy, ale z pewnością w najbliższych miesiącach swoją premierę będzie miało wiele interesujących, a zarazem wyczekiwanych tytułów. Nie zapomnijcie także podzielić się swoją "trzynastką" topowych gier z 2021 roku w komentarzu pod filmem ROJA lub na naszym fanpage. Jesteśmy ciekawi, w co wy najchętniej graliście przez ostatnie miesiące.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.