ROJO z podsumowaniem TOP13 gier 2019 roku!

ROJO z podsumowaniem TOP13 gier 2019 roku!

Mówi się, że nie ma świąt Bożego Narodzenia bez filmu "Kevin sam w domu". My uważamy natomiast, że rok nie może dobiec końca bez corocznego plebiscytu ROJA, który przedstawia TOP13 gier minionych dwunastu miesięcy. Ten trafił właśnie na kanał YouTubera! Jak prezentuje się tegoroczne zestawienie?


Subiektywne TOP13 gier jest już od ośmiu lat tradycyjnym zakończeniem roku na kanale ROJSONA. Zeszłoroczne podsumowanie to przede wszystkim poruszenie wielu nieprzyjemnych sytuacji, które w 2018 dotknęły branżę gier. ROJO stwierdził wtedy, że w tym roku liczy na wyciągnięcie wniosków przez firmy, które powinny przypomnieć sobie, że gry to przede wszystkim sztuka. Jak zatem wygląda najnowszy plebiscyt Patryka? Sprawdźcie sami!Jeśli zapoznaliście się zestawieniem ROJA, nie zapomnijcie, że już za tydzień na jego kanale pojawi się film przedstawiający gamingowe nadzieje YouTubera na przyszły, 2020 rok. Według twórcy, ma on szansę wyglądać znacznie lepiej niż tegoroczny. Czekacie także na ten materiał?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.