ROJO z podsumowaniem TOP10 gier 2022 roku

ROJO z podsumowaniem TOP10 gier 2022 roku

Podsumowanie najlepszych gier roku jest już coroczną tradycją ROJA. Tym razem zamiast TOP13, YouTuber podzielił się zestawieniem subiektywnie 10 najlepszych gier. Dlaczego liczba tytułów jest w tym roku mniejsza? Tego dowiadujemy się z wyczekiwanego materiału od Patryka. 


Zestawienie najlepszych gier ubiegłego roku to już dwunaste tego typu podsumowanie od ROJSONA. Tym razem, zamiast 13 gier, YouTuber przedstawił 10 najlepszych według niego tytułów 2022 roku. Jest to wyjątkowa sytuacja. Twórca tłumaczy to faktem, że wiele premier zostało przesuniętych na inne terminy, a spora część produkcji okazała się najzwyczajniej gorasza od zapowiedzi.

Pomimo tego, na liście znalazło się wiele wartych uwagi tytułów, choć sam Patryk stwierdził, że w 2022 roku najlepiej grało mu się w produkcje z poprzednich lat. W ubiegłych 12 miesiącach ukazały się natomiast m.in. takie tytuły jak Gedonia, King Arthur: Night's Tale czy Dying Light 2 - które szczególnie zostały w pewnych aspektach docenione przez YouTubera. Szczegóły możemy poznać oglądając poniższy materiał:Warto przy tym przypomnieć, że w zeszłorocznym zestawieniu za 2021 rok znalazły się takie produkcje jak Encased, Outriders, Strażnicy galaktyki czy Impostor Factory. Poprzednie trzy podsumowania TOP13 gier ROJSONA możecie obejrzeć poniżej:

 

Trzeba przyznać, że 2022 rok, jak zresztą i 2021 - nie rozpieścił graczy pod względem nowych tytułów. Oczywiście, mieliśmy do czynienia z kilkoma głośnymi premierami, jednak ponownie liczne opóźnienia i problemy producentów, które rozpoczęły się już w 2020 roku, były nadal odczuwalne dla zwykłego gracza. Mamy zatem nadzieję, że kolejne 12 miesięcy przyniesie jeszcze lepsze doznania dla fanów gier komputerowych.

 

Co uważacie o TOP 10 gier z 2022 roku od ROJA? Jak wygląda wasza topka? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.