ROJO z podsumowaniem TOP10 gier 2020 roku

ROJO z podsumowaniem TOP10 gier 2020 roku

To już noworoczna tradycja! Na kanale ROJA pojawił się materiał z subiektywnym zestawieniem najlepszych (według YouTubera) gier ubiegłego roku. Jak wygląda zestawienie produkcji wydanych w 2020 roku?


Poprzedni rok pod wieloma względami, a głównie za sprawą pandemii koronawirusa, był inny niż ubiegłe lata. Problemy dotknęły wielu producentów gier, a w 2020 roku pojawiło się znacznie mniej produkcji niż wcześniej. Właśnie z tego względu Rojson zdecydował się tym razem wybrać 10, a nie 13 jak miało to miejsce do tej pory, najlepszych gier ostatnich 12 miesięcy. YouTuber w wyborze najlepszych tytułów kierował się atrakcyjnością mechaniki, ogólną grywalnością, wciągającą fabułą, ciekawym pomysłem na rozgrywkę oraz czasem spędzonym z konkretną grą. 

Subiektywne i rzetelne zestawienie Rojsona, pozbawione jakichkolwiek spoilerów oraz pełne klarownych i momentami wywołujących uśmiech na twarzy opisów obejrzycie poniżej:Przypomnijmy tym samym, że w plebiscycie najlepszych gier według ROJA za 2019 rok pierwsze miejsce zajęła gra Metro EXODUS, natomiast w zestawieniu za 2018 rok była to produkcja Fallout 76 A Way Out. Jak zestawienie będzie wyglądało za rok? Teraz możemy tylko gdybać, jednak w tym nowym, 2021 roku, premierę będzie miało sporo interesujących tytułów, które planowo miały już się ukazać, natomiast ich wydanie z oczywistych względów zostało opóźnione.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.