ROJO wraca z wstępniakami!

ROJO wraca z wstępniakami!

Wraz z początkiem miesiąca pisaliśmy o Rojsonie, który po długim czasie  przywrócił stare serie na kanał. Na start - dziwny i nieomyłkowy unboxing "zestawu ogrodnika", a zaraz potem - Rojtest laptopa i siedziby firmy MSI. Dziś na pierwszy plan wziął serię, w której dominuje plusz i chaos, znanej lepiej jako wstępniaki.


Większość dobrze wie, że prowodyrem do stworzenia wstępniaków była seria z gry Happy Wheels, gdzie widzowie mogli zaprezentować wachlarz swoich umiejętności, tworząc niezwykłe mapki. Wiele z nich, dość nietypowych nawet dziwnych, napawało Roja coraz to nowszymi pomysłami, co koniec końców przyczyniło się do stworzenia openingów pod następne odcinki. Każdy kolejny wyróżniał się jeszcze większym poziomem absurdu i chaosu, co jak wiadomo cechuje tego twórcę. Do ich nagrania wykorzystywane są zwykle zabawki i pluszaki jego córki Natalki, które pomimo kaskaderskich wyczynów, o dziwo wciąż dobrze się trzymają.Najnowszy wstępniak nie tylko w wariacki sposób zapowiada powrót serii oraz początek nagrywek z Guts & Glory, ale również prezentuje niezwykłą dbałość o szczegóły. Zwróćcie uwagę zwłaszcza na tą mimikę misia, która zmienia się wraz z rozwojem wydarzeń. Oczywiście można by się dochodzić, po co Rojsonowi detonator, skoro w materiale była bomba czasowa. Możemy tylko założyć, że twórca nie mógł doczekać się wybuchów (które tak bardzo uwielbia), więc postanowił przyspieszyć ten proces.
Tak jak na powrót poprzednich serii, widzowie zareagowali bardzo optymistycznie. Oto przykład tylko niektórych wypowiedzi:

Jeżeli jesteście nowymi widzami to polecamy Wam nadrobić poprzednie wstępniaki, do których link znajdziecie tutaj.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.