ROJO z zestawieniem TOP13 gier 2018 roku!

ROJO z zestawieniem TOP13 gier 2018 roku!

Niektórzy mówią, że nie ma Świąt Bożego Narodzenia bez "Kevina" na Polsacie. My za to powiemy wam, że nie ma rozpoczęcia roku bez TOP13 od ROJAV13. Kolejny rok z rzędu na kanale YouTubera pojawiło się subiektywne zestawienie najlepszych gier minionych 12 miesięcy. Jak wyglądał 2018 w historii branży? Które z produkcji ROJO zapamięta najbardziej?


"Dramy, afery i zawiedzione nadzieje" - tak według Rojsona może niektórym kojarzyć się 2018 rok jeśli chodzi o branżę gier. Trudno się z tym nie zgodzić, głośnych spraw, o których niektórzy woleliby zapomnieć, było w tym czasie wyjątkowo dużo. Mimo tego, Patryk odnalazł równie wiele pozytywów, z którymi przez ten okres mieliśmy do czynienia. "Ultrasubiektywne" zestawienie TOP13 Rojsona to 13 gier, które w minionym roku twórca wspominał najlepiej, a także które wywołały w nim najwięcej emocji.

Shadow of the Tomb Raider, FarCry 5, ATOM RPG - to tylko część gier jaka znalazła się w tym zestawieniu. Jesteście ciekawi co było subiektywnym TOP1 Rojsona? Koniecznie obejrzycie jego materiał!Co ciekawe, większość gier omówionych przez Roja, znajduje się na jego kanale w formie gameplay'ów. Jeśli zainteresował was któryś z omówionych tytułów, warto zajrzeć na kanał Patryka, aby zapoznać się z grą przed jej zakupem. Jak myślicie, jakie produkcje znajdziemy w przyszłorocznym zestawieniu?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.