Rojo stworzył Poradnik do Szczęścia

Rojo stworzył Poradnik do Szczęścia

Druga seria vlogów Mówię Co Czuję na kanale Rojsona cały czas utrzymuje swój wielki poziom i trudno znaleźć bardziej merytoryczne vlogi na YouTube. Najnowszy z nich opowiada o tym, do czego cały czas w życiu dążymy.


Vlog można nazwać poradnikiem do szczęścia, bo Rojo zdradza w nim to, czym właściwie jest szczęście i jak według niego można próbować je osiągnąć. Co istotne, Rojo uświadomił wszystkim, że kolejność odcinków serii Mówię Co Czuję nie jest przypadkowa i wszystko łączy się w jedną całość.


Powyższy vlog może stanowić w pewnym sensie klamrę spinającą poprzednie odcinki serii. Rojson wymienia w nim 5 wskaźników satysfakcji, które sam kiedyś wyznaczył i o których już wcześniej wspominał.

Rojo nie sprawi, że każdy, kto obejrzy jego vlogi nagle odnajdzie szczęście i satysfakcję życiową, ale może w tym pomóc i naprowadzać - zwłaszcza młodych ludzi. Takich filmów na YouTube potrzebnych jest więcej!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.