Rojo spotkał się z twórcą Gothica!

Rojo spotkał się z twórcą Gothica!

To jaki jest stosunek Roja do gier wie chyba każdy. Twórca nagrał do tej pory mnóstwo produkcji. Jedne podobały mu się bardziej, a drugie nieco mniej. Dziś Patryk spotkał się z twórcą według niego najlepszej swoimi czasy gry RPG jeśli chodzi o fantasy. Gry, która wciągnęła go do swojego świata już nie raz, a mowa tu o Gothicu!


Już ponad rok temu, Rojo spełnił swoje marzenie, spotykając się z twórcą jego ulubionej serii gier - "Fallout". Nagrał z tego vloga, po którego obejrzeniu łatwo wywnioskować, że było to dla niego niezwykłe i oczywiście niezapomniane spotkanie.
Dziś Patryk tak jak wspomnieliśmy zobaczył się z dyrektorem projektu jakim jest Gothic - Björnem Pankratz. Nie zabrakło zdjęcia, które twórca umieścił na swoich mediach społecznościowych:Dziś wieczorem na naszym fanpage'u Rojo zapowiedział, że już w środę pojawi się na jego kanale materiał z dnia dzisiejszego. Możemy się więc spodziewać  kilku słów od twórcy gry.


Jeśli jesteście ciekawi jakie zdanie o Gothicu ma Rojson, to koniecznie obejrzyjcie poniższy film:
Ostatnio obchodzone było za to 10-lecie Gothica 3. Z tego powodu powstał polski projekt opowiadający o tej serii gry. Pojawiły się w nim pozdrowienia właśnie od Björna Pankratza:
A czy wy spotkaliście kiedyś jakiegoś twórcę gry? Piszcie w komentarzach!


Wojtek Andree

Współzałożyciel portalu APYnews.pl. Zainteresowany tematyką produkcji video jak i podróżowania. Z YouTube żyje razem już prawie ósmy rok.

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!

Trwa wielka wyprzedaż na GOG.com!