Rojo spotkał się z twórcą Gothica!

Rojo spotkał się z twórcą Gothica!

To jaki jest stosunek Roja do gier wie chyba każdy. Twórca nagrał do tej pory mnóstwo produkcji. Jedne podobały mu się bardziej, a drugie nieco mniej. Dziś Patryk spotkał się z twórcą według niego najlepszej swoimi czasy gry RPG jeśli chodzi o fantasy. Gry, która wciągnęła go do swojego świata już nie raz, a mowa tu o Gothicu!


Już ponad rok temu, Rojo spełnił swoje marzenie, spotykając się z twórcą jego ulubionej serii gier - "Fallout". Nagrał z tego vloga, po którego obejrzeniu łatwo wywnioskować, że było to dla niego niezwykłe i oczywiście niezapomniane spotkanie.
Dziś Patryk tak jak wspomnieliśmy zobaczył się z dyrektorem projektu jakim jest Gothic - Björnem Pankratz. Nie zabrakło zdjęcia, które twórca umieścił na swoich mediach społecznościowych:Dziś wieczorem na naszym fanpage'u Rojo zapowiedział, że już w środę pojawi się na jego kanale materiał z dnia dzisiejszego. Możemy się więc spodziewać  kilku słów od twórcy gry.


Jeśli jesteście ciekawi jakie zdanie o Gothicu ma Rojson, to koniecznie obejrzyjcie poniższy film:
Ostatnio obchodzone było za to 10-lecie Gothica 3. Z tego powodu powstał polski projekt opowiadający o tej serii gry. Pojawiły się w nim pozdrowienia właśnie od Björna Pankratza:
A czy wy spotkaliście kiedyś jakiegoś twórcę gry? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.