Rojo spotkał się z twórcą Gothica!

Rojo spotkał się z twórcą Gothica!

To jaki jest stosunek Roja do gier wie chyba każdy. Twórca nagrał do tej pory mnóstwo produkcji. Jedne podobały mu się bardziej, a drugie nieco mniej. Dziś Patryk spotkał się z twórcą według niego najlepszej swoimi czasy gry RPG jeśli chodzi o fantasy. Gry, która wciągnęła go do swojego świata już nie raz, a mowa tu o Gothicu!


Już ponad rok temu, Rojo spełnił swoje marzenie, spotykając się z twórcą jego ulubionej serii gier - "Fallout". Nagrał z tego vloga, po którego obejrzeniu łatwo wywnioskować, że było to dla niego niezwykłe i oczywiście niezapomniane spotkanie.




Dziś Patryk tak jak wspomnieliśmy zobaczył się z dyrektorem projektu jakim jest Gothic - Björnem Pankratz. Nie zabrakło zdjęcia, które twórca umieścił na swoich mediach społecznościowych:



Dziś wieczorem na naszym fanpage'u Rojo zapowiedział, że już w środę pojawi się na jego kanale materiał z dnia dzisiejszego. Możemy się więc spodziewać  kilku słów od twórcy gry.


Jeśli jesteście ciekawi jakie zdanie o Gothicu ma Rojson, to koniecznie obejrzyjcie poniższy film:




Ostatnio obchodzone było za to 10-lecie Gothica 3. Z tego powodu powstał polski projekt opowiadający o tej serii gry. Pojawiły się w nim pozdrowienia właśnie od Björna Pankratza:




A czy wy spotkaliście kiedyś jakiegoś twórcę gry? Piszcie w komentarzach!


Wojtek Andree

Współzałożyciel portalu APYnews.pl. Zainteresowany tematyką produkcji video jak i podróżowania. Z YouTube żyje razem już prawie ósmy rok.

Zobacz co działo się na Golden Joystick Awards 2017!

Disney ogłasza zamknięcie serwerów gry Marvel Heroes!

StarCraft 2 już dostępny za darmo!

Izak z nową serią na kanale!

Darmowy tryb multiplayer na konsolach Sony!

Prolog Wiedźmina 1 odtworzony w Wiedźminie 3!