ROJO w końcu solo w meczu rankingowym CS:GO!

ROJO w końcu solo w meczu rankingowym CS:GO!

Na odcinek z gry Counter Strike, w którym ROJO sam pokonuje przeciwników podczas "matchmakingu" musieliśmy czekać prawie dwa lata. Wczoraj jednak Patryk zakończy ten okres i na swój kanał wrzucił jeden z najbardziej wyczekiwanych materiałów na jego kanale, czyli nagranie z meczu, na którym gra z randomowymi zawodnikami.


Podczas pierwszego odcinka z CS:GO YouTuberowi towarzyszyli Izak, MKRR3, Szwagier i Dredziu. Materiał ten został opublikowany w lutym 2015 roku. Wtedy ROJO brał grę tylko i wyłącznie jako zabawę. Jeśli chcecie zobaczyć początki Patryka w CS'ie, to koniecznie obejrzyjcie ten film:Jakiś czas po swoim pierwszym meczu w 2015 roku ROJO pojawił się też w serii odcinków, w których wraz z Izakiem i Gimperem zagrał przeciwko Isamu, Nitrozyniakowi i Mandziowi. Drużyna prowadzona przez Piotrka odniosła wtedy sukces i pokonała przeciwników.Warto wspomnieć również o tym, że przez cały rok ROJO intensywnie ćwiczył i przygotowywał się do swojego debiutu pod okiem Izaka. Ich zmagania mogliśmy oglądać podczas serii "Warsztat z Izakiem", na której Patryk pod kierownictwem Piotrka trenował i uczył się od bardziej doświadczonego kolegi. Odcinki z serii z Izakiem cieszą się na kanale Roja sporą popularnością wśród widzów, a najpopularniejszy film ma ponad 300 tysięcy wyświetleń.Pierwsze zmagania w matchmakingu solo ROJA, obejrzycie poniżej. Tym razem twórca musiał dać sobie radę zupełnie sam - tak jak w warsztacie z Izakiem, kiedy to Piotrek zostawiał go w walce z botami. W pierwszej połowie jego drużyna przegrywała 4:11, a Patryk znajdował się na drugim miejscu w tabeli. Jednakże później ROJO ostro zabrał się za tzw. "kerowanie" meczu i pomimo przegranej znalazł się na pierwszym miejscu w tabeli z wynikiem 23 zabójstw. Gratulacje Patryk!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.