ROJO w końcu solo w meczu rankingowym CS:GO!

ROJO w końcu solo w meczu rankingowym CS:GO!

Na odcinek z gry Counter Strike, w którym ROJO sam pokonuje przeciwników podczas "matchmakingu" musieliśmy czekać prawie dwa lata. Wczoraj jednak Patryk zakończy ten okres i na swój kanał wrzucił jeden z najbardziej wyczekiwanych materiałów na jego kanale, czyli nagranie z meczu, na którym gra z randomowymi zawodnikami.


Podczas pierwszego odcinka z CS:GO YouTuberowi towarzyszyli Izak, MKRR3, Szwagier i Dredziu. Materiał ten został opublikowany w lutym 2015 roku. Wtedy ROJO brał grę tylko i wyłącznie jako zabawę. Jeśli chcecie zobaczyć początki Patryka w CS'ie, to koniecznie obejrzyjcie ten film:Jakiś czas po swoim pierwszym meczu w 2015 roku ROJO pojawił się też w serii odcinków, w których wraz z Izakiem i Gimperem zagrał przeciwko Isamu, Nitrozyniakowi i Mandziowi. Drużyna prowadzona przez Piotrka odniosła wtedy sukces i pokonała przeciwników.Warto wspomnieć również o tym, że przez cały rok ROJO intensywnie ćwiczył i przygotowywał się do swojego debiutu pod okiem Izaka. Ich zmagania mogliśmy oglądać podczas serii "Warsztat z Izakiem", na której Patryk pod kierownictwem Piotrka trenował i uczył się od bardziej doświadczonego kolegi. Odcinki z serii z Izakiem cieszą się na kanale Roja sporą popularnością wśród widzów, a najpopularniejszy film ma ponad 300 tysięcy wyświetleń.Pierwsze zmagania w matchmakingu solo ROJA, obejrzycie poniżej. Tym razem twórca musiał dać sobie radę zupełnie sam - tak jak w warsztacie z Izakiem, kiedy to Piotrek zostawiał go w walce z botami. W pierwszej połowie jego drużyna przegrywała 4:11, a Patryk znajdował się na drugim miejscu w tabeli. Jednakże później ROJO ostro zabrał się za tzw. "kerowanie" meczu i pomimo przegranej znalazł się na pierwszym miejscu w tabeli z wynikiem 23 zabójstw. Gratulacje Patryk!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!