Rojo publikuje rozmowę ze Słoniem w ramach serii

Rojo publikuje rozmowę ze Słoniem w ramach serii "Mówię co czuję"

Na kanale Roja pojawił się wyjątkowy materiał z serii "Mówię co czuję". Twórca postanowił zebrać w jedno miejsce najlepsze momenty rozmowy z raperem Słoniem, która odbyła się w zeszłym tygodniu podczas transmisji na żywo.


W ostatni wtorek (12.05) mieliśmy do czynienia z dosyć intrygującym wydarzeniem. Patryka Rojewskiego odwiedził bowiem Wojciech Zawadzki, szerzej znany jako Słoń. Poznański raper był gościem specjalnym transmisji na żywo organizowanej przez internetowego twórcę. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

Jeśli nie mieliście okazji oglądać streamu, to mamy dla Was świetną wiadomość. Na kanale Roja pojawił się specjalny odcinek cyklu "Mówię co czuję". Influencer postanowił opublikować bowiem niemalże półtoragodzinną rozmowę z muzykiem.Komentarze pozostawione przez społeczność nie pozostawiają złudzeń - taki format bardzo spodobał się widzom Patryka. Chwalą oni ciekawość podejmowanych tematów i brak sztuczności w rozmowie. Kto wie, może w przyszłości pojawi się więcej podobnych filmów i transmisji na żywo?

 

Co sądzicie o rozmowie Roja ze Słoniem? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.