Rojo rzuca kostką czyli gry planszowe, a nie tylko komputerowe!

Rojo rzuca kostką czyli gry planszowe, a nie tylko komputerowe!

Każdy kto ogląda Roja nieraz słyszał powiedzenie "Gry łączą, a nie dzielą". W dzisiejszej relacji z imprezy "Rzuć kostką 2016" Patryk "Rojo" Rojewski przypomina nam, że są jeszcze gry planszowe, a nie tylko komputerowe, i też można się świetnie bawić. Czytajcie, bo warto!


Wszystko zaczęło się od Piotra z kanału GameTrollTV, speca od planszówek. To on zaraził Rojsona. Piotr postanowił zrobić event, który zbierze miłośników gier planszowych w jednym miejscu. Oglądając relację Roja śmiało możemy stwierdzić, że się udało. Na imprezie mogliśmy zauważyć turnieje z gier komputerowych i planszowych, nauczyć się grać, posłuchać wykładów na temat gier, zobaczyć prezentację "Najlepszych gier roku" oraz spędzić miło czas. Żyć, nie umierać! Patryk bawił się na tyle dobrze, że nazwał wydarzenie drugim PZPR'em czyli PZP - Planszówki z Piotrkiem.
Kilka dni temu pojawił się unboxing z gry Neuroshima Hex na kanale Roja. Prawdopodobnie znalazł nową pasję! Nie pozostało Nam nic innego jak czekać na Perla & Rojo NEUROSHIMA HEX.

Gracie w planszówki? Jesteście ciekawi odcinków z gier planszowych na kanale Roja? Piszcie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!