Rojo

Rojo "rozlicza się z przeszłością" i mówi szczerze o branży gier

"Dzień dobry, pora na szczerą rozmowę" - tymi słowami ROJO rozpoczął nowy odcinek "Mówię co czuję". Nie chodzi jednak o kolejne rozliczenie z przeszłością następnego YouTubera. Patryk postanowił na poważnie podejść do tematu aktualnej kondycji branży gier wideo.


Nowe wideo na kanale ROJA to ponad półgodzinny materiał, w którym twórca postanawia w pewnien sposób wytłuaczyć oraz zmienić podejście niektórych graczy do aktualnej sytuacji branży, w porównaniu do tego, jak wyglądała ona przed laty. Na wstępie filmu, Patryk stawia dość odważną tezę mówiącą, że w aspekcie tej sytuacji, to właśnie teraz jest lepiej niż kiedyś, a gracze żeby bawić się dobrze, muszą zrobić więcej. Rozwój branży ocenia jako ogromny sukces, w który zawsze wierzył.

Spora część materiału Patryka odnosi się do tego jak wygląda branża gier na ten moment, a za jedne z głównych powodów opisanego stanu YouTuber wymienia m.in. podejście graczy do produkcji, a także ilość nowych tytułów. Nie brakuje także odniesień do zmieniających się trendów, które podbijają świat gier, jak chociażby obecnie popularny tryb "battle royal". Ważnym stwierdzieniem jest także znana idea ROJA - "Gry łączą, a nie dzielą", na podstawie której Patryk odnosi się do różnorodności gier i tego, że nikt nie każe grać w dane tytuły.
Dla mnie gry to są tylko i wyłącznie albo aż narzędzia pomagajace mi przeforsować moją ideę. To, że gra nie jest moją bajką, to nie znaczy, że w tym momencie się od niej odcinam.Pod filmem znajdziemy wiele pozytywnych komentarzy. Widzowie docenili podejście Patryka do tematu, a niektórzy z nich wyrazili także swoje zdanie na temat branży gier. Spora część z nich była bliska opinii ROJA. A wy, zgadzacie się z tym co powiedział Rojson?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.