Paintball z Rojem powrócił! Na kanał YouTubera trafiła relacja z wydarzenia

Paintball z Rojem powrócił! Na kanał YouTubera trafiła relacja z wydarzenia

Pierwszy Paintball z Rojem od dwóch lat to już przeszłość. W ubiegły weekend odbył się długo wyczekiwany powrót integracyjnej inicjatywy Patryka "Roja" Rojewskiego. Dziś twórca podzielił się relacją z tego wyjątkowego wydarzenia. Sprawdźcie sami, bo działo się naprawdę wiele!


W maju Rojson oficjalnie zapowiedział powrót jego sportowej inicjatywy, której jednym z głównych celów jest wspólna integracja widzów. Paintball z Rojem, bo taką nazwę od samego początku nosi event, został zaplanowany na weekend 11-12 czerwca 2022 roku. Ze względu na pandemię koronawirusa z 2020 roku, był to pierwszy PZR zorganizowany od dwóch lat. Widzowie czekali więc wyjątkowo długo na kontynuację z założenia cyklicznej imprezy organizowanej przez YouTubera. Najnowsza edycja zdecydowanie im to wynagrodziła, a my możemy teraz mówić o wielkim powrocie!

Na zeszłotygodniowym Paintballu z Rojem oprócz samego Rojsona pojawił się m.in. raper Słoń, tenisista Jerzy Janowicz, a także Perla i Urhara. Nie będziecie pewnie zdziwieni, jak powiemy wam, że na wydarzeniu na uczestników ponownie czekały liczne atrakcje oraz nagrody. Relację z 39. edycji PZR możecie obejrzeć poniżej:Wideo podsumowujące 39. edycję PZR rozpoczął wyczekiwany wstępniak z Thorem na czele. Dalej przedstawione zostały fragmenty zdrowej rywalizacji na polu paintballowym, wręczania nagród czy podziękowań Patryka dla wszystkich osób zaangażowanych w organizację wydarzenia, ale także dla samych uczestników eventu. Ostatnia edycja inicjatywy Rosjona ponownie pokazała, że "Gry łączą, a nie dzielą", a my już możemy wyczekiwać pierwszych wieści dotyczących kolejnego Paintballa z Rojem!

 

Czekacie razem z nami? A może sami wzięliście udział w 39. edycji PZR'a? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.