ROJO opublikował wywiad ze swoim tatą!

ROJO opublikował wywiad ze swoim tatą!

Na kanale ROJA pojawił się specjalny odcinek z serii "Mówię, co czuję". Twórca postanowił bowiem przeprowadzić wywiad (a raczej luźną rozmowę) ze swoim tatą. 


ROJO od dłuższego czasu prowadzi serię "Mówię, co czuję", na łamach której porusza życiowe i nieco poważniejsze tematy (oczywiście przy okazji wplata charakterystyczne dla siebie poczucie humoru oraz nawiązania do np. gier wideo). Najnowszy materiał z cyklu jest jednak wyjątkowy.

Patryk zdecydował się bowiem na... przeprowadzenie wywiadu ze swoim tatą. Dla wiernych widzów influencera persona ta raczej jest już nieco znana, gdyż na przestrzeni lat pojawiała się w kilku materiałach. Mowa tu m.in. o odcinkach "Tenisa z tatą".Teraz jednak twórca postanowił usiąść z ojcem i po prostu porozmawiać na różne tematy, a przy okazji to nagrać. Tak powstał trzydziestominutowy "wywiad" składający się głównie z przeróżnych historii opowiadanych przez ROJA czy jego tatę. Nie zabrakło wspomnień z grami czy filmami w roli głównej.Co ciekawe - niewykluczone, że w przyszłości jeszcze zobaczymy pana Piotra w podobnej formie. ROJO wspomniał o możliwości przeprowadzenia transmisji na żywo, gdzie widzowie zadawaliby jego ojcu przeróżne pytania. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

Co sądzicie o wywiadzie ROJA z tatą? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.