Rojo zapowiada wielki projekt!

Rojo zapowiada wielki projekt!

Patryk Rojo Rojewski zawsze był pełen nieprzewidywalnych i niezwykle kreatywnych pomysłów. Od wielu lat dba o zaciesz na twarzach swoich widzów siejąc, jak sam to określa, "doskonałą brednię". Tak będzie i tym razem, ponieważ już wkrótce rusza z nową nietypową serią, którą rozpocznie ciekawy special. 


Wczoraj na Instagramie Roja mogliśmy zobaczyć zdjęcie, na którym twórca trzyma teczki z ksywkami wielu polskich YouTuberów. Po opisie: "Rock obrażał Youtuberów. Ja ich po prostu zniszczę. Sobota 13:00 Film na 1,5kk widzów." możemy przypuszczać, że szykuje się wielki projekt, prawdopodobnie wzorowany na znanej wszystkim serii. Sytuację nieco lepiej nakreślił baner z napisem, opublikowany na Facebooku Patryka. Hasło "Mówię co czuję" sugeruje nam, że będzie on wypowiadał się w kwestii kolegów i koleżanek z branży, a także poruszy tematy bliskich YouTube dziedzin.
Zdjęcie, jak i wielki napis stanowią jedynie drobną zapowiedź tego, co zostanie opublikowane już w sobotę o godzinie 13:00 na kanale Patryka. Mowa tu oczywiście o wyjątkowym materiale z okazji wbicia 1,5 miliona subskrypcji. Warto również wspomnieć, że nadchodzący materiał, będzie pierwszym odcinkiem nowej serii. Sam Patryk zdradził nam, że w filmie pojawi się dodatkowa niespodzianka, która powinna ucieszyć wiele osób. Jak się okazuje, ma ona dotyczyć osoby, która niedawno opuściła YouTube. Chyba domyślamy się o co może chodzić...Czego więcej możemy spodziewać się po Roju? Absolutnie wszystkiego, jak to przystało na człowieka o wielu wcieleniach. Nie pozostaje nam nic innego, jak wyczekać obiecanego filmu. Na koniec zachęcamy do przedpremierowego zapoznania się z intrem nowej serii, które na ten moment obejrzycie jedynie na naszej stronie!


Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.