Rojo, Leh i Izak ze świetną relacją z targów E3!

Rojo, Leh i Izak ze świetną relacją z targów E3!

Targi E3, które niedawno się zakończyły były niesamowite pod względem zapowiedzianych i zaprezentowanych gier. Obecność na tych targach to spełnienie marzeń większości graczy, niestety niewielu może sobie na to pozwolić. Z pomocą przychodzi jednak Rojo i jego świetna relacja! 


Relacja z tegorocznych targów E3 w Los Angeles pojawiła się na kanale Rojsona w ramach cyklu Mówię Co Czuję. To znaczy, że nie jest to zwykła relacja, a obszerny materiał, który można podzielić na kilka części.W materiale bowiem można znaleźć wspólne podsumowanie targów E3 z Lehem i Izakiem, świetną relację z miejsca imprezy i osobiste przemyślenia Roja w stylu Mówię Co Czuję na temat odwiedzonego wydarzenia i samych Stanów Zjednoczonych. Rojo poruszył także kwestię samego podróżowania, co może okazać się przydatne w nadchodzącym wakacyjnym okresie.

 

 

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.