Rojo we wzruszającym stylu kończy serię Happy Wheels!

Rojo we wzruszającym stylu kończy serię Happy Wheels!

Każdy z nas zna to uczucie, kiedy kończy swój ulubiony serial i nie wie, co dalej zrobić ze swoim życiem. Bohaterowie, z którymi mocno się zżyliśmy, już więcej razem nie wystąpią, a historia została skończona. Cóż począć? Powstaje pustka, którą trudno zapełnić. Widzowie Roja przechodzą właśnie przez ten trudny moment - Rojo kończy serię Happy Wheels! 


Happy Wheels na kanale Roja to seria, która przyniosła mu bardzo dużą popularność. Tworzył on ją od 20 sierpnia 2012 roku, czyli ponad 5 lat! 5 lat wspólnego grania i 169 odcinków to często więcej, niż trwa serial, z którym zdążyliśmy się zżyć. Tyle lat wspólnego grania to po prostu duży kawał życia stałych widzów. Pod filmem widać nawet komentarze fanów, którzy twierdzą, że wychowali się z Happy Wheels! Sam Rojo zaś wspomina, że Happy Wheels zintegrowało ludzi nawet poza samą grą i przede wszystkim dziękuje swoim widzom. Nic więc dziwnego, że ostatni odcinek tej serii był wzruszający... i to dosłownie! Na pożegnalnym odcinku Rojo uronił nawet łzy.Happy Wheels to gra, w której widzowie tworzyli różnego typu mapki dla Roja, a ten je ogrywał na kolejnych odcinkach. Jedynym ograniczeniem w tworzeniu map była kreatywność widzów, której jednak nigdy nie brakowało. Bardzo popularne były, delikatnie mówiąc, specyficzne wstępniaki do serii, które wielu widzów darzyło ogromną miłością. Wszystkie możecie obejrzeć w specjalnej playliście. Powodem zakończenia serii może być zmęczenie materiałem - jak mówi Rojo, większą przyjemność sprawia mu robienie wstępniaków, niż sama rozgrywka. Dobrą wiadomością jest to, że chociaż Happy Wheels się kończy, to wstępniaki będą dodawane do Guts & Glory.

Chociaż wielu widzów przyjęło wiadomość o zakończeniu przez Roja wieloletniej serii z ogromnym smutkiem, to jednak trzeba iść do przodu. Coś się kończy, ale coś się zaczyna - ostatnio Rojo zapowiedział na swoim kanale spore zmiany z okazji osiągnięcia 1.5 miliona subskrypcji, o czym pisaliśmy tutaj. Gratulujemy Rojowi niezwykle udanej serii i życzymy sukcesów w nadchodzących projektach!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.