Rojo i jego wyjątkowy gość w odcinku z The Division

Rojo i jego wyjątkowy gość w odcinku z The Division

Dziś na swoim kanale Rojo wypuścił jeden z ciekawszych odcinków, w którym razem ze swoim widzem Zeratulem porównują odwzorowanie Nowego Yorku w grze The Division z rzeczywistością.


Dlaczego tak? Otóż Zeratul od 11 lat mieszka w USA, właśnie w mieście w którym toczy się również akcja The Division. Dzięki możliwości kooperacji Rojo razem ze swoim widzem razem eksplorują mapę gry, a gość opowiada ciekawe informacje jak na przykład to, że w Nowym Yorku im wyższy numer alei, tym bardziej na północ się przemieszczamy. W odcinku załączona zostaje również mapa, z której możemy dowiedzieć się, które przecznice zostały wycięte w grze.


Na odcinku panowie odwiedzają m.in. Broadway, Times Square, Public Library, Bryant Park, Grand Central, Downtown Manhattan, Empire State Building i Madison Square Garden. Jest to niewątpliwie jeden z ciekawszych odcinków z tej gry, który pojawił się na YouTube. Film liczy sobie 33 minuty, ale jeśli ciekawi Was chodź trochę podróżowanie czy właśnie odwzorowania miejsc w grach, musicie koniecznie to obejrzeć:My gratulujemy świetnego pomysłu, a Wam jak podoba się taki format odcinka?


Wojtek Andree

Współzałożyciel portalu APYnews.pl. Zainteresowany tematyką produkcji video jak i podróżowania. Z YouTube żyje razem już prawie ósmy rok.

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!