Rojo i jego wyjątkowy gość w odcinku z The Division

Rojo i jego wyjątkowy gość w odcinku z The Division

Dziś na swoim kanale Rojo wypuścił jeden z ciekawszych odcinków, w którym razem ze swoim widzem Zeratulem porównują odwzorowanie Nowego Yorku w grze The Division z rzeczywistością.


Dlaczego tak? Otóż Zeratul od 11 lat mieszka w USA, właśnie w mieście w którym toczy się również akcja The Division. Dzięki możliwości kooperacji Rojo razem ze swoim widzem razem eksplorują mapę gry, a gość opowiada ciekawe informacje jak na przykład to, że w Nowym Yorku im wyższy numer alei, tym bardziej na północ się przemieszczamy. W odcinku załączona zostaje również mapa, z której możemy dowiedzieć się, które przecznice zostały wycięte w grze.


Na odcinku panowie odwiedzają m.in. Broadway, Times Square, Public Library, Bryant Park, Grand Central, Downtown Manhattan, Empire State Building i Madison Square Garden. Jest to niewątpliwie jeden z ciekawszych odcinków z tej gry, który pojawił się na YouTube. Film liczy sobie 33 minuty, ale jeśli ciekawi Was chodź trochę podróżowanie czy właśnie odwzorowania miejsc w grach, musicie koniecznie to obejrzeć:My gratulujemy świetnego pomysłu, a Wam jak podoba się taki format odcinka?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.