Rojo z podsumowaniem 5 sezonu PZR 2017!

Rojo z podsumowaniem 5 sezonu PZR 2017!

Rojo to jeden z najbardziej zaangażowanych YouTuberów, którzy ze swoją twórczością wychodzą daleko poza sam serwis. Najlepszym tego dowodem jest Paintball Z Rojem, którego 5 sezon Rojo podsumowuje na swoim kanale!


Paintball Z Rojem to integracyjna impreza sportowa organizowana przez Rojsona już od 5 lat lub jak ktoś woli sezonów. W tym czasie odbyły się aż 32 edycje tego wydarzenia, podczas którego zostało wystrzelonych dziesiątki tysięcy paintbollowych pocisków, rozdanych tysiące nagród i... Moglibyśmy tak jeszcze długo, jednak to sam Rojo lepiej podsumowuje 5 sezonów swojej integracyjnej imprezy, więc oddajmy mu głos:Rojo podsumowując piąty sezon, mówi o tym, że spełnił się jego piękny sen o triumfie integracji. Integracji między ludźmi, ale i integracji między grami wideo a sportem, które powinny iść ze sobą w parze. To wszystko brzmi bardzo ideologicznie. I bardzo dobrze, bo Rojo ma w tym wszystkim swoją misję i cel - Gry łączą, a nie dzielą.

Ponadto sezon 2018 PZR zapowiada się jeszcze goręcej niż dotychczas. Twórca obiecuje, że na kolejnych edycjach będzie "mocniej, głośniej, szybciej". Można spodziewać się także nowych pól, sponsorów, gości i atrakcji. Być może to dobry moment, aby samemu zasilić szeregi paintbollowej armii i stanąć z albo naprzeciw Rojowi w sportowej, zdrowej rywalizacji. Przy tej niezwykłej w skali całego polskiego (a może i zagranicznego) YouTube inicjatywie, miło nam również poinformować, że nadchodzący 6 sezon PzR minie także pod naszym patronatem medialnym. Śledźcie zatem nasz serwis w poszukiwaniu wszelkich informacji na temat zbliżających się edycji paintballowych starć z Rojsonem.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.