Rocznica Overwatch i darmowy weekend z grą!

Rocznica Overwatch i darmowy weekend z grą!

Od premiery Overwatch minął już rok. Z tej okazji Blizzard postanowił zaserwować darmowy weekend z grą osobom, które jeszcze nie miały szansy jej przetestować! Nie zapomniano oczywiście także o obecnych graczach, dla nich też przygotowana jest niespodzianka.
Overwatch to drużynowy FPS od Blizzarda, który swoją premierę miał 24 maja 2016 roku i od tego czasu zdążył zyskać olbrzymią popularność. Z okazji rocznicy premiery gry, twórcy postanowili dać szansę na przetestowanie gry wszystkim tym, którzy nie mieli wcześniej okazji, a nie chcieliby kupować gry w ciemno. Wydarzenie rozpoczyna się dziś o 20:00, kończąc 30 maja o 08:59.Wydarzenie dostępne będzie na wszystkich platformach, na których gra się pojawiła (PC, Xbox ONE, PlayStation 4). Aby zagrać, wystarczy zalogować się i pobrać grę - bez wpisywania kodów czy zapisów. Do dyspozycji graczy trafią wszystkie 24 postaci a także następujące tryby gry:

  • Szybka gra: Zmierz się z graczami o zbliżonych umiejętnościach.

  • Gra Przeciw SI: Walcz u boku innych graczy z drużyną kierowaną przez SI.

  • Gra Dowolna: Ustal własne zasady i zagraj ze znajomymi lub SI.

  • Salon Gier: Odmiana w postaci alternatywnych trybów gier z różnymi zestawami reguł i ograniczeń.


Dodatkowo, osiągnięcia zdobyte w trakcie darmowego weekendu nie zostaną utracone i po zakupieniu pełnej wersji gry wciąż będą widniały na koncie.

Blizzard nie zapomniał także o weteranach gry. Z okazji rocznicy przygotowane zostały 3 nowe mapy typu Arena oraz ponad 100 nagród rocznicowych, w tym największy jak dotąd zestaw skórek legendarnych. Skrzynki z rocznicowymi łupami będzie można zdobywać w trakcie gry, a jedną z nich otrzyma każdy po zalogowaniu się do gry między 23 maja a 12 czerwca! 

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz instrukcje dotyczące pobrania gry można znaleźć na oficjalnej stronie Overwatch.


avatar

Jakub Smuszko

Student filologii polskiej. Entuzjasta gier planszowych i e-sportu. W wolnych chwilach, kiedy nie pisze, lubi pogrywać - głównie w gry Blizzarda.

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!