Rockstar potwierdził, że pracuje nad GTA 6

Rockstar potwierdził, że pracuje nad GTA 6

Premiera GTA V miała miejsce już 9 lat temu. Nic więc dziwnego, że od kilku lat do sieci trafiają kolejne informacje dotyczące kontynuacji serii. Tych dotychczas nie potwierdzał producent, ale wszystko zmieniło się wczoraj. Rockstar ogłosił bowiem oficjalnie, że pracuje nad kolejną częścią Grand Theft Auto. 


Najnowszy wpis Rockstara na Twitterze poruszył kwestie wydania GTA V na PS5 i XSX. Graczy zainteresowała jednak końcówka komunikatu, w której deweloperzy zdradzili, że GTA VI jest w tej chwili "aktywnie rozwijane". W ten sposób potwierdziły się wcześniejsze pogłoski o tym, że Rockstar pracuje aktualnie nad nową częścią popularnego tytułu.

 Niestety oprócz krótkiej informacji nie otrzymaliśmy szczegółów dotyczących kontynuacji serii. Na ten moment wiemy jedynie, że producent ma podzielić się nowymi informacji w temacie gry "gdy będą gotowe". Z tego powodu warto śledzić media społecznościowe Rockstara, choć niemal pewne jest, że na kolejne wieści dotyczące GTA 6 jeszcze trochę poczekamy.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.